КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про підготовку та проведення свята квітів і дарів природи

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

C674D613-AB50-4A88-A10C-D66E47BC615E

Номер рішення

279

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відділ з питань внутрішньої політики

Відповідальна особа

Варижук І.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Свята .

Перше оприлюднення

08.08.2017

09:18

Останні зміни

08.08.2017

09:58

Дата прийняття

08.08.2017

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

З метою організації масового активного відпочинку мешканців міста, пропаганди екологічних знань, практичних порад з питань охорони природи, активізації природоохоронної роботи на підприємствах, в організаціях та закладах міста, впровадження європейських принципів охорони навколишнього середовища і на підставі ст.ст. 42, 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести 9 вересня 2017 року свято квітів і дарів природи у Приморському парку.

2. Затвердити заходи з підготовки та проведення 9 вересня 2017 року свята квітів і дарів природи (додаток 1).

3. Затвердити та провести до 5 вересня 2017 року заходи щодо благоустрою Приморського парку до свята квітів і дарів природи (додаток  2).

4. Рекомендувати підприємствам, установам та організаціям, незалежно від форм власності, взяти участь у заходах щодо благоустрою Приморського парку згідно з
додатком 2.

5. Відділу культури, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, відділу освіти та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розробити та забезпечити виконання програми культурно – масових і спортивних заходів до свята квітів і дарів природи.

6. Фінансовому управлінню Чорноморської міської ради Одеської області (Яковенко О.М.) профінансувати головних розпорядників коштів міського бюджету, які задіяні в проведенні свята квітів і дарів природи, в межах загальних асигнувань, затверджених в кошторисах установ на проведення культурно – масових та спортивних заходів.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників міського голови Чумель Н.І.,  Пічахчі Л.В.

 

Міський голова                                                                          В.Я. Хмельнюк

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань