КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про скликання двадцять першої сесії Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

14B27EBF-2663-4F5E-AA1B-FF32303955D7

Номер рішення

316

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Кушніренко Н.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

12.09.2017

09:03

Останні зміни

12.09.2017

09:22

Дата прийняття

11.09.2017

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Керуючись статтями 26, 42, 46 Закону України “Про місцеве самоврядування  в Україні”:

I. Скликати двадцять першу сесію Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання  22.09.2017 року  о 10.00  годині  в  приміщенні  міської  ради.

II. Рекомендувати для  розгляду пленарного засідання двадцять першої сесії Чорноморської  міської  ради  Одеської області  VII скликання  такі  питання:

 1. Інформація про роботу Іллічівської місцевої прокуратури Одеської області  за 6 місяців 2017 року.
 2. Про виконання бюджету міста Чорноморська за 1 півріччя 2017 року.
 3. Про  внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області  від 25 листопада 2016 року № 157 – VII ″Про бюджет  міста  Чорноморська   на  2017 рік″.                             
 4. Про внесення змін та доповнень до  рішення Чорноморської міської ради   від 16.06.2017 року № 233-VII "Про  Міську  програму  підтримки   і розвитку навчально-матеріальної бази та соціального захисту студентів Чорноморського морського коледжу Одеського національного морського університету  на 2017 рік".
 5. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради  Одеської області від 06.01.2016 року  № 28- "Про  Міську цільову соціальну програму розвитку цивільного захисту на 2016 – 2020 роки".
 6. Про внесення змін та доповнень до  рішення Чорноморської міської ради   від 12.03.2016 року № 39-VIІ "Про Міську   програму „Здоров’я населення   Чорноморської  територіальної громади” на 2016 - 2020 роки”.
 7. Міська програма забезпечення матеріально-технічної бази для функціонування Центру обслуговування платників податків Чорноморської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області на 2017 рік.       
 8. Про затвердження Положення про Чорноморський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Одеської області (в новій редакції).                                                     
 9. Про затвердження Положення про управління соціальної політики Чорноморської  міської  ради  Одеської області (в новій редакції).                                                                       
 10. Про  внесення  змін   та  доповнень  до  рішення     Чорноморської   міської  ради  Одеської області від  26.07.2013 року  № 357-VІ  “Про  затвердження     Положення   про Почесного  громадянина  міста Чорноморська  у новій редакції”.
 11. Про  надання дозволу на отримання у 2018 - 2019 роках комунальним підприємством "Чорноморськводоканал" Чорноморської міської ради Одеської області кредитів (овердрафтів)  в банківських установах.
 12. Про надання дозволу комунальному  підприємству-фірмі «Райдуга»  на  звільнення  громадських організацій, які здійснюють  діяльність  в охороні  громадського  порядку на території міста Чорноморська Одеської області   від  відшкодування  витрат  балансоутримувача  на  утримання  орендованого   нерухомого  майна площею  до 12 кв.м. та  надання  комунальних  послуг.
 13. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 12.03.2016 року № 67-VІI «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеської області».   
 14. Про внесення змін до рішення Чорноморськ міської ради Одеської області від 10.06.2011 року  № 75-VI “Про Положення  та  склад комісії   Чорноморської міської  ради Одеської області з  питань  поновлення   прав реабілітованих”.                                                               
 15. Про здійснення заходів щодо приймання-передачі до комунальної  власності  Чорноморської  територіальної  громади  Одеської  області ділянки водоводу Д500 мм протяжністю 240 м., прокладеного за адресою: Одеська     область, м. Чорноморськ, с.  Бурлача Балка, від  вул. Шкільна до  вул. Приморська.                                                                       
 16. Про  внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 10.06.2016 року № 100-VII ″Про затвердження Статуту комунального підприємства ″Чорноморськводоканал″ Чорноморської міської ради Одеської області (у новій редакції)″.
 17. Про  внесення   змін   та   доповнень   до   рішення  Чорноморської  міської    ради   Одеської області від 10.06.2016 року № 101-VII «Про затвердження Статуту  комунального підприємства «Зеленгосп» Чорноморської   міської   ради   Одеської   області (у новій редакції)».
 18. Про  передачу  житлового  будинку, розташованого за адресою: Одеська область, м.  Чорноморськ, вул.  Парусна,  8,    з балансу комунального   підприємства «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області на баланс об’єднання співвласників   багатоквартирного  будинку «ПАРУСНА - 8».    
 19. Про  погодження  ТОВ фірмі «ЛІМАН» розміщення двох стаціонарних тимчасових споруд для обладнання автостанції за адресою: Одеська область, м.Чорноморськ, вул. Парусна,12.
 20. Про надання дозволу на розробку детального плану території за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, вул. Набережна, 13-Гдля  розташування профілакторію.     
 21. Про земельні правовідносини.

22.Депутатські  запити.

 

Міський голова                                                                          В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань