КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про заходи із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні на період до 2020 року в м.Чорноморськ

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

D921C48E-3AF7-422F-B719-85D6CDD3CE9A

Номер рішення

327

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відділ з питань внутрішньої політики

Відповідальна особа

Мельошина Л.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Урочисті заходи .

Перше оприлюднення

14.09.2017

14:53

Останні зміни

14.09.2017

14:58

Дата прийняття

14.09.2017

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

З метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, керуючись розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 серпня  2017 року № 574-р «Про затвердження плану заходів із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні на період до 2020 року», на підставі ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 1. Затвердити план заходів із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні в м.Чорноморськ:
 2. 1. Проводити у День Героїв Небесної Сотні 20 лютого та у День Гідності та Свободи 21 листопада урочисті заходи, присвячені вшануванню подвигу учасників Революції Гідності та увічненню пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Щороку                                Мельошина Л.В., Крістанова Ю.А.

 1. 2. Забезпечити кошики квітів та квіти розсипом для покладання до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні  у День Героїв Небесної Сотні та  День Гідності та Свободи.

Щороку                                         Мельошина Л.В., Бонєва О.В.

 1. 3. Проводити у навчальних закладах тематичні заходи про масові акції громадського протесту в Україні, що відбувалися у листопаді 2013 р. - лютому 2014 р., та про їх учасників.

Постійно                                                            Кушнір В.Г.     

 1. 4. Проводити у закладах культури тематичні  виставки, вечори, вечори - реквієми, мистецькі заходи, присвячені вшануванню подвигу учасників Революції Гідності та увічненню пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Щороку у лютому та листопаді          Крістанова Ю.А.

 1. Засобам масової інформації забезпечити висвітлення заходів із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Постійно                                           Панас Б.Р., Фоменко М.В.,

                                Мельошина Л.В., Артеменко А.А.

 1. Дане розпорядження оприлюднити на офіційному веб-сайті Чорноморської міської ради Одеської області.

Темна І.В., Артеменко А.А.

 1. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Чумель Н.І.

 

Міський голова                                                                          В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань