КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про виділення коштів до Міжнародного дня інвалідів

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

809C2D45-3352-4256-B9BE-0720FBA48A86

Номер рішення

415

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Управління соціальної політики

Відповідальна особа

Т.І. Прищепа

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Фінанси ,  Соціальна політика .

Перше оприлюднення

28.11.2017

11:06

Останні зміни

28.11.2017

11:08

Дата прийняття

28.11.2017

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

З нагоди Міжнародного дня інвалідів,  з метою привернення уваги суспільства до поліпшення становища інвалідів, їх соціальної реабілітації у суспільстві, на виконання п. 4.3 підпункт 2.2 розділу ІІ міської цільової Програми соціального захисту та соціальної підтримки ветеранів, інвалідів, одиноких пенсіонерів, малозабезпечених верств населення, молоді, сімей з дітьми, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, Чорноморської територіальної громади  на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 06.01.2016 року № 29-VII (з доповненнями), керуючись ст. ст. 34, 42, 64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

 1. Виділити 101712,12 грн. з коштів міського бюджету, передбачених на соціальний захист населення, для надання одноразової грошової допомоги та оплати поштових витрат непрацюючим інвалідам – мешканцям Чорноморської територіальної громади, розмір пенсії яких не перевищує 2059,50 грн. на місяць, що відповідає півтора прожиткового мінімуму в розрахунку на одну непрацездатну особу, встановленого законодавством України з 1 грудня 2017 року.
 2. 1. По 100,00 грн. на одну особу:
 • непрацюючим інвалідам 1 групи;
 • непрацюючим інвалідам з дитинства І групи;
 • дітям-інвалідам.
 1. 2. По 80,00 грн. на одну особу:
 • непрацюючим інвалідам ІІ групи;
 • непрацюючим інвалідам з дитинства ІІ групи.
 1. Фінансовому управлінню Чорноморської міської ради Одеської області (Яковенко О.М.) перерахувати  101712,12  грн. управлінню соціальної політики Чорноморської міської ради Одеської області.
 2. Управлінню соціальної політики Чорноморської міської ради Одеської області (Прищепі Т.І.) забезпечити виплату одноразової грошової допомоги вказаним в п. 1 категоріям осіб.
 3. Дане розпорядження опублікувати в газеті “Чорноморський маяк” та на офіційному веб-порталі Чорноморської міської ради в мережі Інтернет.
 4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Чумель Н.І.

 

Міський голова                                                                          В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань