КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про скликання двадцять другої сесії Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

F26A26BB-3F0D-4CBF-B50E-9FC2A1EDDCCF

Номер рішення

430

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Кушніренко Н.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

11.12.2017

13:48

Останні зміни

11.12.2017

13:52

Дата прийняття

11.12.2017

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Керуючись статтями 26, 42, 46 Закону України “Про місцеве самоврядування  в Україні”:

I. Скликати двадцять другу сесію Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання  22.12.2017 року  о 10.00  годині  в  приміщенні  міської ради.

II. Рекомендувати для  розгляду пленарного засідання двадцять другої сесії Чорноморської  міської  ради  Одеської області  VII скликання  такі  питання:

 1. Про виконання бюджету міста Чорноморська за  9 місяців 2017 року.                  
 2. Про  внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області  від 25 листопада  2016 року № 157 – VII “Про бюджет  міста  Чорноморська   на  2017 рік”.
 3. Про  бюджет  міста  Чорноморська   на  2018 рік.                                                    
 4. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 16.06.2017 року № 235-VII "Про Міську цільову програму підтримки   Чорноморського  міського військового комісаріату та проведення мобілізаційної підготовки військовозобов’язаних м. Чорноморська Одеської області на 2017 рік".
 5. Про Міську комплексну цільову програму підтримки учасників бойових дій та членів їх сімей – жителів м. Чорноморська на 2018-2020 роки.                                                        
 6. Про затвердження Положення про управління соціальної політики Чорноморської  міської  ради  Одеської області (в новій редакції).                                                                         
 7. Про надання комунальним підприємствам Чорноморської міської ради Одеської області пільги щодо сплати земельного податку за земельні ділянки.
 8. Про  закріплення  виробничих та невиробничих будівель, які   перебувають  у  комунальній власності Чорноморської територіальної  громади  в  особі   Чорноморської  міської  ради Одеської області на праві господарського  відання  за  комунальним  підприємством  «Чорноморськводоканал» Чорноморської  міської  ради Одеської області.                                                    
 9. Про надання дозволу комунальному підприємству «Чорноморськводоканал»  Чорноморської  міської ради Одеської області    на   списання   транспортних засобів з метою подальшої їх реалізації (продажу).
 10. Про внесення змін в рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 10.06.2016 року № 100-VII «Про затвердження Статуту комунального  підприємства   «Чорноморськводоканал» Чорноморської міської  ради Одеської  області (в новій редакції)».
 11. Про надання  згоди  на безоплатне  прийняття до комунальної власності Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради Одеської області цілісного майнового комплексу державного  закладу «Стоматологічна поліклініка Міністерства  охорони здоров’я України міста Чорноморська».
 12. Про надання  згоди  на безоплатне  прийняття до комунальної власності  Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради Одеської області цілісного  майнового  комплексу державного закладу «Іллічівська басейнова лікарня на водному транспорті Міністерства охорони здоров'я України».  
 13. Про затвердження  Статуту комунального підприємства «Зеленгосп» Чорноморської   міської   ради  Одеської   області  (в новій редакції).                                                                     
 14. Про надання дозволу спільному  українсько - турецькому підприємству у вигляді  товариства з обмеженою відповідальністю   "Ридван"   на  встановлення стаціонарної  тимчасової споруди за  адресою:  Одеська  область,  м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,   вул. Північна, район поромної переправи.

15. Про план роботи Чорноморської міської ради Одеської  області  сьомого  скликання на перше   півріччя  2018 року.

16. Про земельні правовідносини.                                                                            

17.Депутатські  запити.

 

Міський голова                                                                          В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань