КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про підготовку проекту рішення виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області щодо визнання постраждалими осіб, житлові будинки (квартири) яких внаслідок надзвичайної ситуації пошкоджено

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

49C399D1-A17B-492B-8363-15C4C9155947

Номер рішення

21

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Юридичнй відділ управління державної реєстрації прав та правового забезпечення

Відповідальна особа

Охотніков В.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

18.01.2018

14:27

Останні зміни

18.01.2018

14:30

Дата прийняття

18.01.2018

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Протягом 2012-2015 років передбачалось виділення коштів з державного бюджету на берегоукріплення  п’ятого та дев’ятого мікрорайонів м. Чорноморська  у сумі 25 млн. грн. (в цінах 2012 року).  Однак Закон України «Про Загальнодержавну цільову програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2013-2017 роки» від 7 червня 2012 року № 4909-VI»,  яким ці кошти було передбачено, реалізований не був, кошти  на берегоукріплення не надійшли.

В цей час активізувались зсувні процеси, які протоколом  від 06.02.2017 року № 1 комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської ОДА попередньо визнані надзвичайною подією регіонального рівня.

Заходи з локалізації та припинення зсувних процесів не зупиняються. На цей час розроблено проект «Протизсувні заходи в районі 9-го мікрорайону м. Чорноморськ. Коригування», який перебуває на затвердженні в Одеській ОДА.

Однак зазначені заходи не відвернули руйнації майна громадян, та до Чорноморської міської ради Одеської області надходять звернення щодо надання грошових компенсацій.

Враховуючи викладене та суспільну значимість, керуючись пп. 5 п. б ч. 1 ст. 34, ст. 42   Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 89 Кодексу Цивільного захисту,  постановою КМУ  від 18.12.2013 року № 947,

 

1. Створити робочу групу із підготовки проекту рішення виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області «Про створення комісії з визнання постраждалими осіб, житлові будинки (квартири) яких внаслідок надзвичайної ситуації  пошкоджено»  у складі:  

- Голова комісії                                               

заступник міського голови                                                    Биченко С.Я.

Члени комісії:                                      

Начальник УКБ                                                                       Амбарніков М.П.

Начальник відділу ДАБК                                                       Липач О.О.

Начальник КП «БТІ»                                                              Фомов І.В.

Начальник відділу взаємодії

з правоохоронними органами, органами ДСНС

запобігання та протидії корупції                                           Малий М.В.

Начальник юридичного відділу

управління ДРП та ПЗ                                                             Охотніков В.В.

 

2. Комісії в строк до 22.01.2018 року підготувати та оприлюднити проект рішення виконавчого комітету «Про створення комісії з   визнання постраждалими осіб, житлові будинки (квартири) яких внаслідок надзвичайної ситуації  пошкоджено»

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                                          В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань