КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про проведення міської профілактичної акції «Сім'я-2018»

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

8BEE9954-C275-4198-A416-A41A745DBB36

Номер рішення

29

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Служба у справах дітей Чорноморської міської ради

Відповідальна особа

Гудкова Л.Ю.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Соціальна політика .

Перше оприлюднення

26.01.2018

11:29

Останні зміни

26.01.2018

11:32

Дата прийняття

25.01.2018

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

На виконання плану заходів з реалізації Національної стратегії профілактики соціального сирітства на період до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.05.2013 р. № 419-р, п.4.5.1. рішення Чорноморської міської ради «Про міську цільову Програму соціального захисту та соціальної підтримки ветеранів, інвалідів, одиноких пенсіонерів, малозабезпечених верств населення, молоді, сімей з дітьми, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, Іллічівської територіальної громади на 2016 – 2020 роки», у відповідності до ст.ст. 32, 42 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,

1. В період з 29 січня  по 28 лютого 2018 року провести на території Чорноморської міської ради профілактичну акцію «Сім’я - 2018».

2. Затвердити план проведення міської цільової профілактичної акції «Сім’я - 2018» (додаток №1).

3. Відділам і управлінням Чорноморської міської  ради: освіти  (Кушнір В.Г.), у справах сім’ї, молоді і спорту (Фурсова С.П.), соціальної політики (Прищепа Т.І.), Чорноморському міському центру соціальних служб для сім’ї дітей, і молоді ( далі – ЧМ ЦСССДМ)   (Давкніс Н.О.), торгівлі, побуту та захисту прав споживачів (Михайлюченко О.В.), а також ДЗ «Іллічівська басейнова лікарня на водному транспорті» (Кузар О.В.), Чорноморському відділенню поліції Овідіопольського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області (Бодюл О.М.), Олександрівській селищній адміністрації (Баличев Ф.П.), Малодолинській сільській адміністрації (Ленський А.В.), Бурлачобалківській сільській адміністрації (Жорін В.П.), державному професійно-навчальному закладу «Іллічівський професійний судноремонтний ліцей» (Світлична Г.А.), Чорноморському морському коледжу Одеського національного морського університету (Жуха Л.І.) надати інформацію про виконання даного розпорядження службі у справах дітей до 28.02.2017 року (додаток №2).

4. Чорноморському управлінню експлуатації газового господарства ПАТ «Одесагаз»  (Мітюченко В.І.), Чорноморському міському відділу ГУ ДСНС України в Одеській області (Усов Ю.Б.) рекомендувати здійснити перевірку стану додержання правили газової та пожежної безпеки в житлових приміщеннях, де проживають сім’ї з дітьми, які перебувають в складних життєвих обставинах ( за погодженням із  службою у справах дітей).

5. Громадському формуванню по охороні громадського порядку і державного кордону «Правопорядок ЦЕНТР» (Білий А.В.) рекомендувати долучитися до участі у проведенні заходів  профілактичної акції «Сім’я – 2018» (додаток №1)

6. Газеті «Чорноморський маяк» (Панас Б.Р.) забезпечити висвітлення проведення акції «Сім’я – 2018».

7. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами Лубковського І.А.

 

Міський голова                                                                          В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань