КАРТКА ДОКУМЕНТА

Розпорядження міського голови №/19.03.2009

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

7425BF29-B9FD-46A8-8AAD-AF453A6E141C

Номер рішення

-

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відповідальна особа

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова:

Перше оприлюднення

19.01.2009

12:39

Останні зміни

26.08.2016

13:44

Дата прийняття

19.01.2009

Частота оновлення

Щоразу при оновленні


З метою наведення належного санітарного стану та благоустрою території Іллічівської міської ради, враховуючи розпорядження міського голови від 10.03.09р. №165 «Про проведення двомісячника по утриманню в належному санітарному стані території Іллічівської територіальної громади», керуючись ст.30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,

1.Усім підприємствам, установам, а також приватним підприємцям та організаціям міста незалежно від форм власності та фізичним особам за рахунок своїх коштів 4 квітня 2009року організувати та провести Толоку на своїх та додатково закріплених за ними територіях Іллічівської територіальної громади (згідно додатку №1 до рішення міськвиконкому №192 від 28.02.2008р. «Про закріплення за підприємствами, приватними підприємцями та установами вулиць, доріг, парків та інших територій Іллічівської територіальної громади для їх благоустрою та прибирання»).

2. Всім комунальним підприємствам: МУЖКГ, КП «ІТЕ», КП «ІВК», ІРЕМ та учбовим закладам забезпечити проведення заходів по наведенню санітарного стану та поліпшення благоустрою на закріплених за підприємствами та учбовими закладами територій міста.

3. Для координації зазначених заходів утворити робочі групи по м.Іллічівську під керівництвом заступника міського голови Пічахчі Л.В., по сел. Олександрівка під керівництвом голови адміністрації Рощіна В.В., по с.Малодолинське – голови адміністрації Штембуляка О.Б., по с.Бурлача Балка – голови адміністрації Сівака В.М.

4.Для наведення санітарного порядку на об’єктах міського благоустрою загального користування, в парках, скверах закріпити нижчезазначені території за учбовими закладами:
Школа №1 – парк Молодіжний (від провулку Шкільного до балки)
Школа №4 – парк Молодіжний (від вул.1Травня до балки)
Школа №2 – парк Приморський, схил парку до нижньої берми
Школа №3 – центральна частина парку Приморський, район обеліску
Школа №7 – вул.Паркова (від вул.1Травня до Г.Сталінграду) та вул.Г.Сталінграду (від вул.Паркової до вул.Леніна)
Школа №6 – газон по вул.Гайдара
ІПСЛ – сквер жилого будинку по вул.Г.Сталінграду,3
ДПТНЗ “ІВПУМТ”– сквер Праці, територія за огорожею ДПТНЗ “ІВПУМТ” до дороги, уздовж вул.Перемоги
Українська гімназія – сквер Праці (від церкви до музичної школи, вул.Шевченка -газони).

5. Провести у навчальних закладах тематичні виховні заходи природоохоронного спрямування.

6.Контроль і координацію роботи учнів по санітарному очищенню, благоустрою, при проведенні Толоки покласти на директорів шкіл та директора КП «Зеленгосп» Пігасова В.В.

7. Привести у належний санітарний стан кладовища, пам’ятники, меморіальні комплекси, братські могили та інші пам’ятники міста.

8. Упорядкувати джерела водопостачання, санітарно-захисні зони артсвердловин, відремонтувати водопровідні та каналізаційні споруди і мережі. Здійснити позачергову промивку та дезинфекцію водопровідних мереж і резервуарів чистої води.

9. Відремонтувати та забезпечити належний санітарний стан місць загального користування, в тому числі громадських вбиралень.

10. Організувати і провести огляд житлових будинків і комунальних об’єктів, їхню підготовку до експлуатації у весняно-літній період.

11. Обстежити протягом квітня поточного року вулично-шляхові мережі населених пунктів, забезпечити їхній ремонт, належну експлуатацію та утримання у проїзному стані.

12. Начальнику відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Олійнику В.М. забезпечити проведення заходів по наведенню санітарного стану та поліпшенню благоустрою на об’єктах торгівлі, побутового обслуговування та ринках в радіусі 15м від торгових об’єктів.

13. Оприлюднити дане розпорядження в газеті «Чорноморський маяк» та в мережі Інтернет на офіційній сторінці оприлюднення суспільно-важливих рішень Іллічівської міської ради та виконавчих органів (www.gov.ilyichevsk.net).

14. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Пічахчі Л.В., начальника МУЖКГ Нарожного Г.О., начальнику відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Олійника В.М., начальнику міського відділу освіти Кушніра В.Г.Виконуючий обов’язки міського голови О.А.Незнакомов

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань