КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про проведення міської профілактичної акції «Опіка»

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

12A028AB-B7E9-4B3D-895C-189BB82AD404

Номер рішення

283

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Служба у справах дітей Чорноморської міської ради

Відповідальна особа

Гудкова Л.Ю.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Соціальна політика .

Перше оприлюднення

30.09.2020

16:04

Останні зміни

30.09.2020

16:07

Дата прийняття

30.09.2020

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

З метою забезпечення виконання Міської цільової Програми соціального захисту та соціальної підтримки ветеранів, інвалідів, одиноких пенсіонерів, малозабезпечених верств населення, молоді, сімей з дітьми, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  Чорноморської територіальної громади на 2016-2020 роки,  яка затверджена рішенням Чорноморської міської ради від 06.01.2016 р. № 29-VII, «Про охорону дитинства»,  відповідно до ст. ст. 32, 42 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні»,  п. п. 48, 52, 57  Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою КМУ від 24.09.2008р. № 866,

            1. В термін з 05.10.2020 р.  по  05.11.2020 р. провести на території Чорноморської  міської ради акцію «Опіка».

            2. Затвердити план заходів щодо проведення профілактичної акції «Опіка» (додається).

            3. Відділам і управлінням міської ради, причетним до виконання даного розпорядження: відділу освіти Чорноморської міської ради Одеської області (Наталія ВОРОНЕНКО), відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Чорноморської міської ради Одеської області (Світлана ФУРСОВА), управлінню соціальної політики Чорноморської міської ради Одеської області (Тетяна ПРИЩЕПА), Чорноморському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді (Наталія ДАВКНІС), КНП «Чорноморська лікарня» Чорноморської міської ради Одеської області, Чорноморському ВП Овідіопольського ВП ГУНП України в Одеській області, керівникам загальноосвітніх шкіл м. Чорноморська, Чорноморського морського коледжу Одеського морського національного університету, Чорноморського професійного судноремонтного ліцею, головам Олександрівської селищної, Малодолинської і Бурлачобалківської  сільських адміністрацій  надати в службу у справах дітей виконавчого комітету Чорноморської міської ради інформацію про виконання даного розпорядження згідно з визначеними в плані термінам.

            4. Інформацію про підсумки операції «Опіка» заслухати на засіданні Координаційної ради у справах дітей в листопаді 2020 року.

            5. Хід проведення акції «Опіка» висвітлювати на сайті виконавчого комітету Чорноморської міської ради.

            6.  Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючу справами виконавчого комітету Чорноморської міської ради Наталію КУШНІРЕНКО.

 

Міський голова                                                          Валерій ХМЕЛЬНЮК     

 

 

Додаток

до розпорядження міського голови

від  30.09.2020  №  283 

 

 

з/п

 

 

З а х о д и

 

 

Строки

 

Відповідальні

 1.  

Інструктивна  нарада з питань проведення заходів акції

05.10. 2020

року

Служба у справах дітей

 1.  

 

Комісійне обстеження умов проживання і виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Надання актів обстеження службі у справах дітей.

до  26.10.2020

роу

Керівники закладів освіти,  відділ освіти

 

 

 1.  

Надання службі у справах дітей щорічної    інформації про стан здоров’я,  виховання, утримання і розвитку дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, наявність фактів протиправної поведінки дітей і їх опікунів

до  30.10.2020

року

 

Керівники закладів освіти,

 ВП Овідіопольського ВП ГУНП України в Одеській області,

КНП «Чорноморська лікарня»

 1.  

 

Надання адресної соціальної, матеріальної, психологічної  допомоги дітям і їх опікунам (піклувальникам, прийомним батькам-вихователям), які опинились в складних життєвих обставинах, потребують  психологічної допомоги.

Протягом терміну проведення акції

ЧМ ЦСССДМ,

адміністрації навчальних закладів,

відділ у справах сім’ї, молоді і спорту,

Управління соціальної політики,

сільські, селищна адміністрації

 1.  

 

Виявлення обдарованих дітей з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, залучення їх на безоплатній основі до позашкільних закладів, закладів культури, до участі у творчих конкурсах, олімпіадах, фестивалях, тощо.

Протягом терміну проведення акції

Відділ освіти,  навчальні заклади, ЧМ ЦСССДМ, відділ культури

     6.

Загальноміські збори для опікунів (піклувальників) дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають на території Чорноморської міської ради

05.11.2020 року

Служба у справах дітей

 

Керуюча справами                                                        Наталя КУШНІРЕНКО

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань