КАРТКА ДОКУМЕНТА

Розпорядження міського голови №103/29.01.09

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

9E0EDA97-2F01-4FD8-BBD1-BB69B99C2407

Номер рішення

103

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відповідальна особа

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова:

Перше оприлюднення

29.01.2009

13:10

Останні зміни

26.08.2016

13:44

Дата прийняття

29.01.2009

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

Про впорядкування оплати за водопостачання
та водовідведення власників квартир
або будинків садибного типу з нульовою
реєстрацією

У зв'язку з тим, що в останній час в м. Іллічівську збільшується кількість квартир та будинків садибного типу з «нульовою» реєстрацією в них, а як наслідок цього відсутність нарахувань та оплати за водопостачання та водовідведення, що в свою чергу збільшує витрати води, керуючись ст.ст. 30, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

1. Рекомендувати власникам квартир та будинків садибного типу, в яких вони не зареєстровані, у місячний термін встановити засоби обліку води (лічильники).

2. У разі невиконання п. 1 даного розпорядження КП «Іллічівськводоканал» проводити розрахунок витрат води згідно затвердженими нормами на одну особу.

3. При невиконанні власниками житла п. 1 розпорядження та несплати нарахувань згідно з нормами протягом 3-х місяців КП «Іллічівськводоканал» здійснюватиме опломбування запірних вентилів на вводах у квартиру чи будинок садибного типу.

4. Оприлюдити дане рішення в газеті «Чорноморський маяк» та в мережі Інтернет на офіційній сторінці оприлюднення суспільно важливих рішень Іллічівської міської ради та її виконавчих органів (www.gov.ilyichevsk.net)

5. Контроль за виконанням даного роспорядженяя покласти на заступника міського голови Пічахчі Л.В.

Виконуючий обов»язки міського голови О.А. Незнакомов

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань