КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про початок опалювального сезону 2020-2021 років

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

D55C15E2-0D25-4418-AE86-C7DCF44C7E62

Номер рішення

319

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

КП «Чорномоськтеплоенерго»

Відповідальна особа

А.В.Паншин

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Теплопостачання .

Перше оприлюднення

04.11.2020

13:36

Останні зміни

04.11.2020

13:38

Дата прийняття

04.11.2020

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Керуючись ст.ст.30,42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 13 Закону України «Про теплопостачання», ст.16, 21 п.3. Закону України «Про житлово-комунальні послуги», п.8 «Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії», що затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 830, пунктом 7.9.4. Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14.02.2007 р. № 71, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 05.03.2007 за №197/13464, враховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 916-р «План заходів з підготовки об’єктів паливно-енергетичного комплексу України до осінньо-зимового періоду 2020/21 року та його проходження» та у зв’язку із зниженням середньодобової температури зовнішнього повітря  протягом трьох діб до 80С та нижче:

         1. Директору КП «Чорноморськтеплоенерго» Чорноморської міської ради Одеської області Анатолію Паншину, директору КНП «Чорноморська лікарня» Чорноморської міської ради Одеської області  Сергію Солтику, в.о. директора ДП МТП «Чорноморськ» Олександру Попову, начальнику відділу освіти Чорноморської міської ради Одеської області Наталії Вороненко, керівникам дошкільних установ міста, директорам навчальних установ міста, директору ІМК ОНМУ Леоніду Жусі, начальнику КП «МУЖКГ» Чорноморської міської ради Одеської області Сергію Мизі, начальникам відомчих житлово-експлуатаційних дільниць,  ДП «Моноліт-Сервіс», ТОВ «Калоре», співтовариствам та іншим:

        1.1. Включити опалення всіх дошкільних установ, навчальних та медичних закладів,        житлових будинків та громадських приміщень  з 04.11.2020 року за умови технічної готовності систем центрального опалення.

        1.2. Вийти на режим опалення протягом 6-7 діб.

         2. Керівникам підприємств та співтовариствам, що мають на своєму балансі або у власності житловий фонд здійснити відповідні дії щодо безумовного погашення боргів за спожиту теплову енергію та надані комунальні послуги.

        3. Згідно з «Порядком проведення перерахунків розміру плати за надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, в разі

ненадання їх або надання не в повному обсязі, зниження якості», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2010 р. № 151, встановити, що допустимий строк відхилення від показників безперебійного надання послуг з централізованого опалення протягом усього опалювального сезону, за який не здійснюється перерахунок плати, становить  12 годин на добу ( один раз на місяць).

        4. Дане розпорядження оприлюднити в засобах масової інформації.

        5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Георгія Нарожного.

 

Міський голова                                                                  Василь ГУЛЯЄВ

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань