КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про проведення загальноміського суботника 21 листопада 2020 року

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

79972832-D07A-4A80-8083-A90E9F3F94EF

Номер рішення

320

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

КП "МУЖКГ"

Відповідальна особа

Миза С.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Благоустрій .

Перше оприлюднення

06.11.2020

11:39

Останні зміни

06.11.2020

11:41

Дата прийняття

06.11.2020

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

З метою наведення належного санітарного стану та благоустрою території Чорноморської міської ради, керуючись ст.ст.30, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

1. Підприємствам, установам та організаціям міста  незалежно  від  форм   власності, установам культури та охорони здоров’я, медицини, селищній та сільським адміністраціям,   фізичним   особам   21 листопада  2020 року організувати та провести суботник на своїх та додатково закріплених за ними територіях Чорноморської територіальної громади згідно з додатком  1 до рішення міськвиконкому від 28.02.2008 року  № 192  «Про закріплення за підприємствами, приватними підприємцями та установами вулиць, доріг, парків та інших територій Чорноморської територіальної  громади для їх благоустрою та прибирання».

 

2. Керівникам нижчезазначених підприємств розглянути питання виділення вантажівок та автонавантажувачів для очищення  внутрішньоквартальних доріг, територій та вивозу листя, а саме:

- ПрАТ «ІСРЗ» – два самоскида;

- ДП «ЧМТП» – два автонавантажувача, три самоскиди;

- ТОВ «Автодор» – три самоскиди, два автонавантажувача;

- ТОВ «Укржилстрой плюс» - один самоскид з автонавантажувачем;

- ТОВ «Хай -Рейз Констракшнз Холдінг» - два самоскида;

- КП «Чорноморськводоканал» - один самоскид, один автонавантажувач;

- КП «Чорноморськтеплоенерго» - один самоскид, один автонавантажувач;

 

Збір  техніки  21 листопада  2020 року о  8:30      біля   будівлі  міської ради   по   проспекту Миру, 33.  Оперативне  керівництво   технікою   покласти на начальника КП «МУЖКГ» Сергія Мизу.

 

  4. Чорноморському ВП Овідіопольського ВП ГУНП в Одеській області прийняти заходи по забезпеченню безпечного руху автотранспортної техніки на прибудинкових територіях і внутрішньоквартальних проїздах для вивозу листя.

 

5. Керівникам підприємств, зазначених в пункті 2 даного розпорядження, з метою забезпечення ефективних та узгоджених дій автотранспортної техніки під час проведення загальноміського суботника направити повноважних представників для  участі у координаційній нараді, яка відбудеться  17 листопада  2020 року о 10:00 в адміністративній будівлі  Чорноморської міської ради за адресою: м. Чорноморськ, проспект Миру, 33, 3-й поверх, мала зала.

 

6. Оприлюднити дане розпорядження   на офіційному сайті міста. 

 

7. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського     голови Георгія Нарожного.

 

Міський голова                                                                       Василь ГУЛЯЄВ

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань