КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про невідкладні заходи щодо запобігання та поширення інфекцій, спричинених коронавірусом COVID-19, в адміністративній будівлі Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

1935DA28-B0FD-4C74-AD0B-D5BEC5379175

Номер рішення

330

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відділ охорони здоров’я

Відповідальна особа

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Здоров'я ,  Законодавство .

Перше оприлюднення

18.11.2020

08:20

Останні зміни

18.11.2020

08:43

Дата прийняття

17.11.2020

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

У зв’язку із наявними випадками коронавірусної хвороби (COVID-19) у співробітників виконавчого комітету та попередження можливого зараження інших працівників, з метою захисту життя та здоров'я людей,беручи до уваги Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ст. 30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», ст. 60 КЗпП, наказом національного агентства з питань державної служби від 13.11.2020 № 215-20

1. Всім фізичним та юридичним особам незалежно від форм власності, які знаходяться на території Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, забезпечити обов’язкове виконання всіх прийнятих нормативно-правових актів Верховної ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, пов’язаних із недопущенням поширення коронавірусної хвороби (COVID-19).

2. Відділу охорони здоров’я Чорноморської міської ради Одеської області (Волкова О.М.), головному лікарю комунального некомерційного підприємства «Чорноморська лікарня» Чорноморської міської ради Одеської області (Солтик С.М.) забезпечити безперебійну роботу лікарні та медичний захист населення на період дії карантину та обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19.

3. Установити, що на період встановлення карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), посадові особи  виконавчих органів, структурних  підрозділів виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області та працівники комунальних установ,  підприємств та організацій міста можуть виконувати протягом певного періоду покладені на них обов’язки (роботу) вдома, в тому числі у дистанційному режимі за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій за місцем їх проживання або в іншому місці за їх вибором із збереженням заробітної плати.

3.1. На час дії даного розпорядження:

- керівникам виконавчих органів, структурних  підрозділів виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської  області та   комунальних установ,  підприємств та організацій міста у разі необхідності розробити графік (розпорядок) роботи своїх підлеглих у дистанційному режимі роботи;

-  рекомендувати населенню максимально обмежити фізичні контакти.

       4. Комунальній установі "Муніципальна варта" Чорноморської міської ради Одеської області посилити контроль за виконанням рішення виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області від 16.04.2020 №77 «Про дотримання та виконання обмежувальних заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території Чорноморської міської ради Одеської області».

5. Виконуючому обов’язки директора ДУ «Лабораторний центр МОЗ України на водному транспорті» розробити графік   дезінфекції  приміщень загального користування на території Чорноморської міської ради та передбачити дезінфекцію приміщень у разі виявлення спалаху інфекційних хвороб.

6. Заступникам міського голови згідно з розподілом функціональних обов’язків довести до відома осіб, зазначених у пункті 3, текст даного розпорядження.

7.Дане розпорядження набирає чинності з 18 листопада 2020 року та діє до прийняття окремого розпорядження міського голови, у зв’язку із чим розпорядження міського голови від 16.03.2020 року №95 вважати таким, що втратило чинність.

8. Контроль за виконання даного розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                                       Василь ГУЛЯЄВ

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань