КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про надання матеріальної допомоги

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

17EDE083-E153-4F7B-B2EB-E3E084557F26

Номер рішення

357

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Управління соціальної політики

Відповідальна особа

Т.І. Прищепа

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Соціальна політика .

Перше оприлюднення

09.12.2020

14:08

Останні зміни

10.12.2020

08:07

Дата прийняття

09.12.2020

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Відповідно  до поданої заяви  Чорноморському  міському  голові  від  Кузмічова Володимира Михайловича про надання матеріальної допомоги, на лікування, згідно з п.12 р. I, п.7 р. ІІІ міської цільової Програми соціального захисту та соціальної підтримки ветеранів, інвалідів, одиноких пенсіонерів, малозабезпечених верств населення, молоді, сімей з дітьми, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, Чорноморської територіальної  громади  на 2016-2020  роки,  затвердженої  рішенням  Чорноморської  міської  ради Одеської області від 06.01.2016 р.  № 29-VII, враховуючи рекомендації засідання міської координаційної ради з питань соціального захисту малозабезпечених верств населення, протокол від 04.12.2020 р. № 32, керуючись ст. ст. 42, 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

        1.Надати одноразову матеріальну  допомогу з коштів міського бюджету,  передбачених  на  соціальний  захист  населення:

-

Кузьмічову Володимиру Михайловичу

10000

грн

 

 

                                  Всього :

 10000

грн

        2.Фінансовому управлінню Чорноморської міської ради (Ольга Яковенко) перерахувати виконавчому комітету Чорноморської міської  ради 10010,00 грн, з  урахуванням  0,1 %   відшкодувань  за послуги банку (10,00 грн), за рахунок коштів міського бюджету, передбачених на соціальний захист населення.

        3.Відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Чорноморської міської ради виплатити матеріальну  допомогу.

        4. Контроль    за    виконанням    даного    рішення   покласти    на    заступника  міського  голови  Наталю Яволову.

 

Міський голова                                                                 Василь ГУЛЯЄВ

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань