КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про затвердження Положення про позаштатного помічника міського голови на громадських засадах та зразку посвідчення

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

E52A93C8-A41A-43DB-9560-98FD7F3389F1

Номер рішення

361

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Юридичнй відділ управління державної реєстрації прав та правового забезпечення

Відповідальна особа

Охотніков В.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

11.12.2020

14:22

Останні зміни

11.12.2020

14:27

Дата прийняття

11.12.2020

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

З метою визначення правового статусу, повноважень та умов діяльності позаштатних помічників міського голови на громадських засадах, ефективного вирішення питань щодо набуття досвіду органів місцевого самоврядування у різноманітних сферах муніципального управління, сприяння здійсненню аналітичного забезпечення діяльності міського голови, надання методичної та практичної допомоги у вивченні питань різних галузей, вирішенні нагальних проблем міста, аналізу, оцінки поточних і перспективних напрямків розвитку територіальної громади, відповідно до ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», п. 19, 20 ч. 4 ст. 42, ч. 8 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

1. Затвердити Положення про позаштатного помічника міського голови на громадських засадах (додаток 1).

2. Затвердити зразок посвідчення позаштатного помічника міського голови на громадських засадах (додаток 2).

3. Відділу інформаційних технологій та з питань доступу до публічної інформації оприлюднити це розпорядження на офіційному веб-сайті Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючу справами виконавчого комітету та службу персоналу виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області.

 

Міський голова                                                                       Василь ГУЛЯЄВ

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань