КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про проведення тренінгів щодо вдосконалення Системи менеджменту якості відповідно до вимог стандарту ISO-9001:2015 та системи екологічного керування відповідно до вимог стандарту ISO-14001:2015

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

6CDF868B-5E88-4A3E-8180-D9EB57B5F630

Номер рішення

362

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Сектор екології

Відповідальна особа

Рябова Т.Ю.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

11.12.2020

14:45

Останні зміни

11.12.2020

14:46

Дата прийняття

11.12.2020

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

З метою розвитку необхідних компетенцій у керівників виконавчих   органів Чорноморської   міської   ради  Одеського району Одеської області та структуних підрозділів  виконавчого комітету у сфері управління знаннями та формуванні показників діяльності структурних підрозділів, підтримки довіри громадян до виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, підвищення його ролі у створенні сталої місцевої громади,  відповідно до ст.19 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі розпорядження міського голови від 26.12.2018 № 388 «Про введення в дію системи менеджменту якості відповідно до вимог стандарту ISO-9001:2015 та системи  екологічного керування  відповідно до вимог стандарту ISO-14001:2015»:

 

1. Керівникам   виконавчих   органів   Чорноморської   міської   ради  Одеського району

Одеської області та структурних підрозділів  виконавчого комітету забезпечити  участь представників структурних підрозділів в онлайн тренінгах з «Управління знаннями. Роль знань   в   забезпеченні   якості   життя   і   міських   послуг»   відповідно  до  вимог стандарту

ISO-9001:2015    та    системи    екологічного   керування    відповідно   до   вимог    стандарту

ISO-14001:2015 та отримати відповідні сертифікати.

 

            2. Забезпечити доведення  до  виконавчих   органів   Чорноморської   міської   ради Одеського району Одеської області та структурних підрозділів  виконавчого комітету відповідних відеоматеріалів.

До 17 грудня 2020 року                                                        Ірина Темна, Анастасія Артеменко,

                                                                                                Тетяна Рябова.

 

          3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Олександра Васильєва  та керуючу справами Наталю Кушніренко.

 

Міський голова                                                                       Василь ГУЛЯЄВ

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань