КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про затвердження складу конкурсної комісії

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

E4EF3511-362D-498A-82D5-207E22CCC624

Номер рішення

78

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Служба персоналу

Відповідальна особа

Варабіна С.Г.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

17.02.2021

11:46

Останні зміни

17.02.2021

11:48

Дата прийняття

17.02.2021

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Беручи до уваги пропозиції заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» (із змінами), керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

1. Затвердити склад конкурсної комісії по проведенню конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (додаток).

 

2. Розпорядження міського голови Чорноморської міської ради Одеської області від 02.09.2019 року № 298 «Про затвердження складу конкурсної комісії у новій редакції» (зі змінами) вважати таким, що втратило чинність.

 

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександра Васильєва.

 

Міський голова                                                                       Василь ГУЛЯЄВ

 

 

Додаток

до розпорядження міського голови

від 17.02.2021  № 78

 

 

 

С К Л А Д

конкурсної комісії по проведенню конкурсу

на заміщення вакантних посад

 

Голова комісії:                      ВАСИЛЬЄВ Олександр Андрійович, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області;

 

Заступник голови комісії:   СКРИПНИЧЕНКО Дмитро Володимирович, начальник              управління держреєстрації прав та правового забезпечення;

 

Секретар комісії:                  ЛЮШНЯК Тетяна Федорівна, головний спеціаліст служби

персоналу;

 

Члени комісії:                       АБРАМОВА Євгенія Георгіївна, виконуюча обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області;

 

НАРОЖНИЙ Георгій Олександрович, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області;

                                              

БОНЄВА Оксана Вікторівна, начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер;

 

ВАРАБІНА Світлана Григорівна, начальник служби персоналу;

 

                                               ТЕМНА Ірина Вадимівна, начальник загального відділу;

 

ЧУХЛІБ Микола Сергійович, головний спеціаліст юридичного відділу управління держреєстрації прав та правового забезпечення, уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції.

 

Заступник міського голови                                         Олександр ВАСИЛЬЄВ

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань