КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про посилення контролю використання бюджетних коштів головними розпорядниками бюджетних коштів, розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня, одержувачами бюджетних коштів та коштів власних надходжень комунальних підприємств, установ та організацій

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

223866A0-2D5A-4589-951A-11B5A06C4CBE

Номер рішення

111

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Юридичнй відділ управління державної реєстрації прав та правового забезпечення

Відповідальна особа

Скрипниченко Д.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Фінанси .

Перше оприлюднення

04.03.2021

09:04

Останні зміни

04.03.2021

09:09

Дата прийняття

03.03.2021

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

З метою максимальної економії, ефективності, пропорційності, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, керуючись ст. ст. 5, 14, 22 Закону України «Про публічні закупівлі», ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

1. Запровадити попередній контроль використання бюджетних коштів головними розпорядниками бюджетних коштів, розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня, одержувачами бюджетних коштів та коштів власних надходжень комунальних підприємств, установ та організацій (далі - місцеві фінанси).

 

2. Розпорядникам місцевих фінансів:

2.1. Проєкти договорів про закупівлю/спрощену закупівлю, проєкти додаткових угод про внесення змін до істотних умов договору про закупівлю подавати на візування спеціалісту юридичного відділу УДРП та ПЗ Джумизі Євгену, а за його відсутності (відпустка, лікарняний), начальнику юридичного відділу Вячеславу Охотнікову.

2.2. Разом з проєктами договорів надавати для ознайомлення посадовим особам, зазначеним у пп. 2.1., документацію/тендерну документацію з усіма додатками на процедури закупівлі, визначені ст. 13 та 14 Закону України «Про публічні закупівлі», інформацію про очікувану вартість товарів, робіт та послуг, а також річні плани закупівель та зміни до них в електронному вигляді на електронну адресу: cmr_tender@ukr.net.

2.3. Виконувати вимоги посадових осіб, зазначених в пп. 2.1., та подальші дії з проведення закупівель здійснювати з дотриманням вимог цього розпорядження.

 

3. Посадові особи, які зазначені в пп. 2.1. розпорядження, здійснюють візування наданих їм документів протягом двох робочих днів з дня їх отримання, а у разі необхідності коригування - протягом п'яти робочих днів. 

 

4. Загальному відділу (Ірина Темна) довести до відома головних розпорядників бюджетних коштів, розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня, одержувачів бюджетних коштів бюджету Чорноморської міської територіальної громади та керівникам комунальних підприємств, установ і організацій про прийняте розпорядження.

 

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

6. Розпорядження міського голови від 27.01.2021 № 38 «Про посилення якості та контролю за оформленням головними розпорядниками коштів тендерної документації/документації» вважати таким, що втратило чинність.

 

Міський голова                                                                               Василь ГУЛЯЄВ

 

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань