КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про тимчасовий графік роботи Центру надання адміністративних послуг у м. Чорноморську (ЦНАП), відділів реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та реєстрації речових прав на нерухоме майно виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

54D0627F-80F3-4453-A5F9-F016D881F8FF

Номер рішення

128

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

ЦНАП

Відповідальна особа

О.Б. Штембуляк

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

19.03.2021

13:55

Останні зміни

19.03.2021

13:57

Дата прийняття

19.03.2021

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

На виконання постанов Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» зі змінами,  від 17.02.2021 №104 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», враховуючи лист ЦНАП від 15.03.2021 №16.01-15/2-453, протокольне рішення позачергового засідання комісії з питань техногенно-економічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 12.03.2021 (протокол №5), керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42, ч. 8 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

1. На період погіршення ситуації по захворюваності на COVID-19 в місті встановити з 22 березня 2021 року режим роботи управління забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг у м. Чорноморську (ЦНАП), відділів реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та реєстрації речових прав на нерухоме майно виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області  виключно за попереднім  записом згідно з графіком.

 2. Здійснювати прийом громадян виключно за умов використання відвідувачами засобів індивідуального захисту (респіратори, захисні маски тощо) з дотриманням вимог щодо перебування не більше однієї особи на 10,0 квадратних метрів площі зали обслуговування.

3.  Здійснювати регулярні «технічні перерви» (щогодини на провітрювання – 10 хв.; не рідше кожних 3-х годин – вологе прибирання з дезрозчином). Обробка дверних ручок і інших предметів загального використання.

4. Керівнику комунальної установи «Муніципальна варта» (Петру Канар’яну) посилити контроль щодо відвідування Центру надання адміністративних послуг у                      м. Чорноморську (ЦНАП) та відділів реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та реєстрації речових прав на нерухоме майно громадянами міста, враховуючи обмежувальні заходи щодо дотримання протиепідемічного режиму в адміністративній будівлі виконкому.

5. Начальнику управління забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг у м. Чорноморську (Олегу Штембуляку) довести розпорядження до відома адміністраторів ЦНАПу та реєстраторів відділів реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та реєстрації речових прав на нерухоме майно.

6. Начальнику адміністративно - господарської служби виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (Ларисі Борисовій) забезпечити виконання пункту 3.

7. Призупинити  прийом громадян з особливостями, передбаченими пунктом 1 даного розпорядження, у всіх приміщеннях (будівлях) Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, її структурних підрозділах, а також у всіх приміщеннях (будівлях) комунальних установ,  підприємств та організацій міста.

7.1. посадовим особам виконавчих органів, структурних  підрозділів виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області та працівникам комунальних установ, підприємств та організацій міста надавати консультацію громадянам у телефонному режимі (телефонний довідник http://cmr.gov.ua/vlada/priymalnya/dovidnik/).

8. Комунальній установі "Муніципальна варта" Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області посилити контроль за виконанням рішення виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області від 16.04.2020 №77 «Про дотримання та виконання обмежувальних заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території Чорноморської міської ради Одеської області».

9. Опублікувати дане розпорядження на сайті Чорноморської міської ради.

10. Контроль за виконання даного розпорядження покласти на заступників міського голови  (Олександра Васильєва, Георгія Нарожного, Ігоря Лубковського, Наталю Яволову)  та керуючу справами (Наталю Кушніренко).

 

Міський голова                                                                       Василь ГУЛЯЄВ

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань