КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про стан дотримання виконання рішення виконавчого комітету від 26.06.2019 року № 182 «Про заходи виявлення та усунення рекламних написів щодо розповсюдження наркотиків на фасадах будинків, магазинів та в інших місцях загального користування

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

7EDCD382-243D-4D63-B412-C2E45E34B1AC

Номер рішення

133

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Юридичнй відділ управління державної реєстрації прав та правового забезпечення

Відповідальна особа

Охотніков В.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Інфраструктура .

Перше оприлюднення

23.03.2021

09:29

Останні зміни

25.03.2021

10:19

Дата прийняття

22.03.2021

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Рішенням виконавчого комітету від   26.06.2019 року № 182 “Про заходи виявлення та усунення рекламних написів щодо розповсюдження наркотиків на фасадах будинків, магазинів та в інших місцях загального користування” рекомендовано відділу освіти, КП «МУЖКГ» та іншим комунальним підприємствам Чорноморської міської ради,  правлінням і головам ОСББ, ЖБК, які обслуговують та утримують багатоквартирні житлові будинки, керівникам підприємств різних форм власності, власникам торговельних закладів, офісів та інших об’єктів приватної нерухомості здійснювати постійне обстеження фасадів будинків та споруд щодо виявлення наркотичних написів та вжиття заходів щодо їх усунення.

Уповноваженим особам на складання адміністративних протоколів за невиконання вимог рішення виконавчого комітету від   26.06.2019 року № 182 доручено складати  протоколи про адміністративні правопорушення за порушення Правил благоустрою території населеного пункту згідно зі ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

На даний час на території міста на житлових та громадських будівлях та спорудах міститься значна кількість

Керуючись ст. ст. 42, 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

1. Відділу освіти, КП «МУЖКГ» та іншим комунальним підприємствам Чорноморської міської ради до 12.04.2021 року зафарбувати або іншим шляхом прибрати рекламні написи щодо розповсюдження наркотичних засобів з фасадів житлових будинків, які обслуговує КП «МУЖКГ»,  з усіх об’єктів комунальної власності та місць загального користування.

2.  багатоквартирних житлових будинків, підприємств різних форм власності, торговельних закладів, офісів та інших об’єктів приватної нерухомості,  фасадів будинків та споруд щодо виявлення наркотичних написів та надати двотижневий термін з дати виявлення  на зафарбування, чи іншим шляхом прибирання рекламних написів щодо розповсюдження наркотиків.

У випадку подальшого невиконання вимог рішення виконавчого комітету від 26.06.2019 року № 182 складати протоколи про адміністративні правопорушення.

3. Особам, зазначеним у п.1. 2 даного розпорядження, вести постійну роботу із виявлення, прибирання рекламних написів щодо розповсюдження наркотиків.

4. Копію розпорядження направити до Чорноморського ВП Овідіопольського ВП ГУ МВС України, відділу освіти, КП «МУЖКГ», іншим комунальним підприємствам, ОСББ, ЖБК які обслуговують та утримують багатоквартирні житлові будинки,   керівникам підприємств різних форм власності, власникам торгівельних закладів, офісів та інших об’єктів приватної нерухомості та розмістити на сайті виконавчого комітету.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на Ігоря Лубковського та Георгія Нарожного.

 

Міський голова                                                                       Василь ГУЛЯЄВ

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань