КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про інформаційне наповнення офіційного вебсайту, оперативне оприлюднення інформації та висвітлення діяльності виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, їх структурних підрозділів, комунальних підприємств, установ, організацій

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

6CB4FB24-EE0D-4EAD-96ED-205787C26721

Номер рішення

242

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відділ з питань внутрішньої політики

Відповідальна особа

Мельошина Л.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

07.06.2021

11:55

Останні зміни

07.06.2021

11:57

Дата прийняття

07.06.2021

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

З метою висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування, дотримання принципів забезпечення прозорості та відкритості роботи, вільного отримання і оприлюднення інформації, що знаходиться у володінні Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04 січня 2002 року № 3 «Про Порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади», наказу Державного комітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України, Державного комітету зв’язку та інформатизації України від 25 листопада 2002 року № 327/225 «Про затвердження Порядку інформаційного наповнення та технічного забезпечення Єдиного вебпорталу органів виконавчої влади» та Порядку функціонування вебсайтів органів виконавчої влади, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29 грудня 2002 року за № 1021/7309, керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

         

        1. Керівникам виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, їх структурних підрозділів, комунальних підприємств, установ, організацій:

1.1  До 14 червня 2021 року визначити посадову особу, яка несе відповідальність за якісне та своєчасне інформаційне наповнення відповідних сторінок та розділів, а також підготовку інформаційних матеріалів на офіційний вебсайт міста, відповідно до компетенції підрозділу, у терміни, визначені чинним законодавством України.

1.2 Не пізніше ніж за 2 дні до початку події готувати анонси та прес-релізи запланованих заходів та надсилати їх до відділу інформаційних технологій та з питань доступу до публічної інформації (public@cmr.gov.ua)  та відділу з питань внутрішньої політики (politika122122@ukr.net)  виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області.

1.3 В день заходу оперативно після його проведення  надавати інформацію про подію в електронному вигляді до відділу інформаційних технологій та з питань доступу до публічної інформації виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області на електронну адресу для оприлюднення на офіційному вебсайті Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області.

1.4 Постійно, не рідше, ніж один раз на тиждень оприлюднювати інформацію про  роботу виконавчого органу, структурного підрозділу, комунального підприємства, установи, організації, відповідно до їх компетенції.

       2.  Керівники виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, їх структурних підрозділів, комунальних підприємств, установ, організацій несуть персональну відповідальність за актуальність, зміст, форму, інформаційну структуру матеріалів, які оприлюднюються. Матеріали повинні бути повними, не містити зайвих відомостей, повторів,  відповідати предметній області, мати заголовок, викладені державною мовою без граматичних, стилістичних та синтаксичних помилок.

       3.  Відділу інформаційних технологій та з питань доступу до публічної інформації виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (Анастасія Артеменко) здійснювати розміщення наданої для оприлюднення інформації в день надходження.

        4.   За невиконання даного розпорядження за поданням керуючої справами виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області службі персоналу готувати розпорядження Чорноморського голови про дисциплінарне стягнення або про
депреміювання.

        5. Вважати таким, що втратило чинність, розпорядження Чорноморського міського голови від 21.11.2019 року №389 «Про оперативне оприлюднення інформації щодо заходів, які проводяться комунальними підприємствами, установами, організаціями, виконавчими органами Чорноморської міської ради Одеської області та їх структурними підрозділами, на офіційному вебсайті Чорноморської міської ради Одеської області».                                               

        6.   Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючу справами виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області Наталю Кушніренко та заступників міського голови.     

 

Міський голова                                                                       Василь ГУЛЯЄВ

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань