КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про проведення онлайн - трансляції фінального матчу Євро-2020

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

D30F42A6-59E3-4762-8687-206D1245A3A2

Номер рішення

298

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відділ з питань внутрішньої політики

Відповідальна особа

Мельошина Л.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Спорт .

Перше оприлюднення

08.07.2021

11:28

Останні зміни

08.07.2021

11:28

Дата прийняття

08.07.2021

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

З метою організації та проведення 11 липня 2021 року онлайн - трансляції фінального футбольного матчу Євро-2020, популяризації футболу та підтримки здорового способу життя в м. Чорноморськ, враховуючи міжнародне значення спортивної події, керуючись         ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

1. Затвердити наступні заходи:

1.1. Відділу у справах  сім’ї, молоді та спорту Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (Світлана Фурсова) забезпечити групу підтримки з числа спортсменів та показові виступи в зоні проведення трансляції з 19:00 до 20:00 на майданчику біля п/с «Юність».

 

1.2. Відділу культури Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (Юлія Крістанова) забезпечити виступи творчих колективів міста з 20:00 до 22:00 та здійснити технічне забезпечення онлайн – трансляції фінального матчу Євро-2020.

 

1.3. КП «Палац спорту «Юність»» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (Валентина Хлопчик) забезпечити безперебійне підключення до електричної мережі 11 липня 2021 року з 19.00 до закінчення заходу.

 

1.4. КП «Міське управління житлово-комунального  господарства» Чорноморської міської ради Одеського району  Одеської області (Сергій Миза)  забезпечити:

-  роботу громадської вбиральні в  парку Молодіжний в період проведення заходу;

-  прибирання території біля п/с «»Юність».

 

1.5. Управлінню економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (Наталя Гєнчева) забезпечити роботу об’єктів громадського харчування.

 

1.6. Відділу поліції № 2 Одеського районного управління поліції № 2 Головного управління національної поліції в Одеській обл. (Євген Орлов) забезпечити охорону громадського порядку в місці проведення заходу 11.07.2021 року з 18:00 до
закінчення заходу та перекрити рух усіх транспортних засобів по проспекту Миру (від провулку Шкільний до перехрестя проспекту Миру та вулиці 1 Травня) на вказаний час.

 

1.7.  КУ «Муніципальна варта» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (Петро Канар`ян) забезпечити охорону громадського порядку, сцени та обладнання на період проведення заходу.

 

1.8. Забезпечити чергування машини швидкої допомоги 8-ї підстанції ВП «Одеська станція екстреної (швидкої) медичної допомоги «КНП «Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф» Одеської обласної ради» (Михайло Приходько) та пожежної машини 7ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області (Микола Федькалов) під час проведення онлайн - трансляції  фінального матчу Євро-2020 з 19:00  11 липня 2021 року до закінчення заходу.

 

1.9.  Директору ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ»
(Вадим Михайлов) надати у користування 10 турнікетів для перекриття руху по проспекту Миру;  КП «Міське управління житлово-комунального  господарства» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (Сергій Миза)  забезпечити їх доставку.

 

1.10. ТОВ «Ілкомсвіт» (Данило Басенко) забезпечити підключення об’єктів торгівлі  до мереж зовнішнього освітлення.

 

            2.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників міського голови Ігоря Лубковського та Георгія Нарожного.

 

Міський голова                                                                       Василь ГУЛЯЄВ

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань