КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про проведення конкурсу-огляду «Кращий двір» на території Олександрівської селищної, Малодолинської та Булачобалківської сільських адміністрацій Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

5F03F85B-660F-45E0-A402-E3BC1CD25EC0

Номер рішення

311

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відділ комунального господарства та благоустрою

Відповідальна особа

Кілар О.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Конкурси .

Перше оприлюднення

23.07.2021

11:58

Останні зміни

23.07.2021

12:00

Дата прийняття

23.07.2021

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

З метою утримання прилеглих, дворових та прибудинкових територій в зразковому технічному і санітарному стані, залучення населення селища Олександрівка, сіл Малодолинське та Бурлача Балка до участі в збереженні і підвищенні рівня благоустрою, стимулювання покращення престижу населених пунктів, відповідно до  Законів України «Про благоустрій населених пунктів», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

1. Затвердити:

1.1. Положення про  проведення конкурсу-огляду «Кращий двір» на території Олександрівської селищної, Малодолинської та Булачобалківської сільських адміністрацій Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (додаток 1).

1.2. Склад конкурсної комісії по проведенню конкурсу-огляду «Кращий двір» на території Олександрівської селищної, Малодолинської та Булачобалківської сільських адміністрацій Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (далі-Комісія) (додаток 2).

2. Організаційну роботу по проведенню конкурсу покласти на голів Олександрівської селищної, Малодолинської та Бурлачобалківської сільських адміністрацій.

3. Фінансовому управлінню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (Ольга Яковенко) при підготовці проєкту рішення Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області «Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 24 грудня 2020 року № 13 - VIІI «Про бюджет Чорноморської міської територіальної громади»» врахувати кошти на  фінансування видатків, пов’язаних з проведенням конкурсу-огляду «Кращий двір».

4. Дане розпорядження оприлюднити в газеті «Чорноморський маяк», ТОВ ТРК «ІТ-3» та на офіційній сторінці оприлюднення суспільно-важливих рішень Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області та виконавчих органів (http://cmr.gov.ua).

5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Георгія Нарожного.

 

Міський голова                                                                       Василь ГУЛЯЄВ

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань