КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про надання матеріальної допомоги

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

B6FB3FF8-1C3C-48F0-A5CA-1CE5976195B0

Номер рішення

109

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Управління соціальної політики

Відповідальна особа

Т.І. Прищепа

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Соціальна політика .

Перше оприлюднення

03.03.2021

08:55

Останні зміни

03.03.2021

08:55

Дата прийняття

03.03.2021

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Відповідно  до наданої інформації КНП «Чорноморська лікарня» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області про надання одноразової адресної матеріальної допомоги  громадянам, хворим на COVID-19, для КТ обстеження, на виконання заходів міської програми «Здоров’я населення Чорноморської міської територіальної громади на 2021-2025  роки» п.22 р.II, затвердженої  рішенням  Чорноморської  міської  ради Одеської області від 24.12.2020 р.  № 17-VIII, керуючись ст. ст. 42, 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

        1. Надати одноразову матеріальну  допомогу з коштів бюджету Чорноморської міської територіальної громади,  передбачених  на  соціальний  захист  населення:

 

-

Амелиній Юлії Надірбегівні

680

грн

-

Костюку Володимиру Миколайович

680

грн

-

Кальнєвій Вірі Миколаївні

680

грн

-

Власову Олександру Олександровичу

680

грн

-

Скреблюкову Юрію Олександровичу

680

грн

-

Морозу Олегу Михайловичу

680

грн

-

Кулиці Олегу Станіславовичу

680

грн

 

 

4760

грн

 

 

 

 

        2. Фінансовому управлінню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (Ольга Яковенко) перерахувати управлінню соціальної політики Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (Тетяна Прищепа)  матеріальну допомогу в сумі 4764,80 грн, в тому числі поштовий збір, за рахунок коштів бюджету Чорноморської міської територіальної громади, передбачених на соціальний захист населення.

 

        3. Управлінню соціальної політики Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (Тетяна Прищепа)  виплатити вказані суми громадянам.

 

        4. Контроль    за    виконанням    даного    розпорядження    покласти на виконуючу обов’язки  заступника міського голови Євгенію Абрамову.

 

Міський голова                                                                                  Василь ГУЛЯЄВ

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань