КАРТКА ДОКУМЕНТА

Розпорядження міського голови 8 березня/09

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

EFF7FF4B-6677-44EF-8C59-6F9F501B484A

Номер рішення

-

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відповідальна особа

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова:

Перше оприлюднення

05.03.2009

13:34

Останні зміни

26.08.2016

13:44

Дата прийняття

05.03.2009

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

На підставі ст.ст. 32, 42, 61, 64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи винятково важливу роль жінки в житті суспільства і держави, традиції відзначення Міжнародного дня захисту прав жінок в усьому світі, з метою зміцнення ролі жінки у політичних, економічних і гуманітарних процесах та належної підготовки і відзначення в місті Міжнародного жіночого дня:

1. Затвердити наступні заходи Іллічівської міської ради щодо святкування Міжнародного жіночого дня:

1.1. Провести 05 березня 2009 року в кінопалаці «Нептун» урочисте зібрання, присвячене Міжнародному жіночому дню, за участю жінок громадських організацій, трудових колективів, жінок-ветеранів.
Відділ з питань внутрішньої політики, відділ культури

1.2. Організувати показ художнього фільму в кінопалаці «Нептун» для жінок громадських організацій, трудових колективів, жінок-ветеранів з нагоди свята.
05.03.2009р. Відділ з питань внутрішньої політики, відділ культури, дирекція кінопалацу «Нептун»

1.3. Відділу культури забезпечити квіти для привітання жінок на честь святкування Міжнародного жіночого дня.
05.03.2009р. Відділ культури

1.4. В установах культури та освіти, на підприємствах провести святкові заходи з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня.
Відділ освіти, відділ культури, керівники підприємств

1.5 Провести благодійні обіди та концерти для жінок-ветеранів, жінок-інвалідів, багатодітних та одиноких матерів, жінок, які виховують дітей-інвалідів.
04.03.2009р. Відділ освіти, управління праці та соціального захисту населення, відділ торгівлі та побутового обслуговування

1.6. Відділу культури Іллічівської міської ради провести тематичні вечори, книжкові та художні виставки, концерти, присвячені святкуванню Міжнародного жіночого дня згідно з планом роботи відділу.
Відділ культури

1.7. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Іллічівської міської ради провести заходи, присвячені святкуванню Міжнародного жіночого дня згідно з планом роботи відділу.
Відділ у справах сім’ї молоді та спорту

1.8. Забезпечити широке висвітлення в місцевих засобах масової інформації матеріалів, присвячених Міжнародному жіночому дню.
Відділ з питань внутрішньої політики, телеканал «ІТ-3», газета «Чорноморський маяк»

2. Відділу культури міської ради (Крістанова Ю.А.) провести витрати за рахунок коштів, передбачених в кошторисі установи .

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Галімова С.І.
Виконуючий обов’язки міського голови О.А. Незнакомов

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань