КАРТКА ДОКУМЕНТА

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта "Про затвердження Правил приймання стічних вод підприємств у систему водовідведення м. Іллічівська”

Тип документу

Звіти по регуляторних актах

Ідентифікаційний номер

59132C8F-8076-44D2-9D3D-86F0CD953D9E

Номер рішення

-

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Директор КП «Чорноморськводоканал»

Відповідальна особа

В.Г. Бондаренко

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Водопостачання .

Перше оприлюднення

13.12.2016

13:43

Останні зміни

13.12.2016

13:43

Дата прийняття

24.06.2015

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

 

Зміст

 

1.

Вид та назва регуляторного акта

Рішення Іллічівської міської ради від 28.05.2015р. №173 «Про затвердження  Правил приймання стічних вод підприємств у систему водовідведення м. Іллічівська”

2.

Виконавець заходів відстеження

 

Комунальне підприємство «Іллічівськводоканал»

3

Цілі прийняття акта.

 

-безаварійна робота, безпечна експлуатація і довговічність мереж системи каналізації (запобігання замулювання, зажирювання, закупорки і загазованості трубопроводів, а також агресивного впливу на матеріал труб, колодязів, устаткування й здоров’я обслуговуючого персоналу);

- якісна робота очисних споруд КП «Іллічівськводоканал», поліпшення очистки стічних вод (запобігання порушення технологічного режиму очищення стічних вод внаслідок наднормативного (токсичного) надходження забруднюючих речовин),

-встановлення допустимих концентрації для кожної забруднюючої речовини, що може скидатися споживачами в систему каналізації, відповідальність та міри впливу за їх порушення, а також відображення місцевих особливостей приймання стічних вод у міську каналізацію;

-мотивування підприємств, організацій,  установ та фізичних осіб-підприємців дотримання встановлених норм ДК забруднюючих речовин стічних вод при скиді в міські каналізаційні мережі.

- екологічна безпека навколишнього природного середовища від забруднення скидами стічних вод; покращення якості морської води в рекреаційній зоні

4

Строк виконання заходів з відстеження.

 

До набрання чинності регуляторного акта

5

Тип відстеження

 

 

Базове

6

Методи одержання результатів відстеження.

 

Базове відстеження результативності вищезазначеного регуляторного акта здійснюється шляхом аналізу пропозицій та зауважень, що надійшли за цей період, зворотнього зв`язку із суб`єктами господарювання та населенням в телефонному режимі, а також через офіційний веб – портал м.Іллічівська.

7

Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних.

 

Результати відстеження регуляторного акта одержані на підставі аналізу  пропозицій та зауважень суб’єктів господарювання на яких поширюватиметься дія акта.

Письмові звернення відсутні

8

Кількісні та якісні значення показників результативності акта.

-врегулювання відносин між КП «Іллічівськводоканал» та споживачами, що скидають стічні води у систему  каналізації міста Іллічівська.

-сума надходжень до міських фондів охорони навколишнього природного середовища від виконавця послуг з централізованого водовідведення при перевищенні рівня вмісту забруднюючих речовин в стічних водах підприємств, що скидаються до системи каналізації, порівняно з затвердженими Правилами ДК забруднюючих речовин.

-розмір коштів і час, що витрачатимуться суб'єктами господарювання, пов'язаними з виконанням вимог регуляторного акта, не потребуватимуть додаткових витрат у разі дотримання споживачами послуг водовідведення затверджених даним регуляторним актом Правил приймання стічних вод.

-додаткові витрати коштів виникатимуть у суб'єктів господарської діяльності тільки у разі порушення ними режиму і якості скиду стічних вод відповідно до Правил, їх розмір визначатиметься згідно порядку, затверджених даними Правилами.

9

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.

 

Приведення нормативного документу у відповідність до вимог чинного законодавства

-Дотримання вимог діючого законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища;

-Підвищення ефективності роботи мереж водовідведення і міських очисних споруд КП «Іллічівськводоканал» та безпеки їх експлуатації;

-Доведення якості очистки стічних вод до встановлених нормативів гранично-допустимих концентрацій забруднюючих речовин у стічних водах підприємств

-Створення умов для впровадження нових сучасних технологій та обладнання;

-Визначення чітких прав і обов’язків виконавця  та споживача комунальних послуг з водовідведення;

-Забезпечення вимог, порядку та контролю за скиданням стічних вод до каналізаційних мереж та споруд м. Іллічівська  та відповідальність  підприємств, організацій,  установ та фізичних осіб-підприємців  за порушення Правил приймання стічних вод.

Забезпечення якісними послугами з водовідведення.

Покращення санітарно - епідеміологічної та екологічної ситуації в місті та акваторії Чорного моря.

 

Директор КП “Іллічівськводоканал”                                    Бондаренко В.Г.

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань