КАРТКА ДОКУМЕНТА

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта – проекту рішення Іллічівської міської ради “Про податок на майно (в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) на території Іллічівської міської ради”

Тип документу

Звіти по регуляторних актах

Ідентифікаційний номер

EE34CB07-32D8-4474-BC8C-972ACDE57984

Номер рішення

-

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Фінансове управління

Відповідальна особа

Яковенко О.М.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Податки .

Перше оприлюднення

17.10.2016

11:28

Останні зміни

17.10.2016

11:32

Дата прийняття

09.07.2015

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

1.

Вид та назва регуляторного акта

Проект рішення Іллічівської міської ради «Про податок на майно (в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) на території Іллічівської міської ради"

2.

Дата підготовки проекту рішення

Березень - червень 2015 року

3.

Назва виконавця заходів з базового відстеження результативності

 

Фінансове управління Іллічівської міської ради

4.

Цілі прийняття акта

  Затвердження ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, відповідно до ст.266 Податкового кодексу України.

    Поповнення доходної частини бюджету м.Іллічівська за рахунок надходжень від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

  Встановлення соціальної справедливості при оподаткуванні об`єктів нерухомості на території Іллічівської міської ради.

  Регулювання ситуації на ринку житла.

5.

Строк виконання заходів з відстеження регуляторного акта

До дня набрання чинності цим регуляторним актом на основі показників і даних, визначених під час проведення аналізу впливу регуляторного акту.

6.

Тип відстеження регуляторного акта

Здійснюється базове відстеження результативності регуляторного акта.

 

7.

Методи одержання результатів відстеження

Базове відстеження результативності вищезазначеного регуляторного акта здійснюється шляхом аналізу пропозицій та зауважень, що надійшли за цей період, оперативної інформації Державної податкової інспекції у м. Іллічівську, зворотнього зв’язку із суб’єктами господарювання та населенням в телефонному режимі, а також через офіційний сайт Іллічівської міської ради, отримання зауважень та пропозицій від Державної регуляторної служби України.

8.

Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних

Проект рішення підготовлений у відповідності до вимог розділу XІІ Податкового кодексу України за погодженням з Державною податковою інспекцією у м. Іллічівську ГУ ДФС в Одеській області, Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності".

Протягом березня - червня 2015 року в телефонному режимі було надано консультації щодо проекту рішення 13 суб`єктам господарювання. Письмові звернення відсутні.

11 червня 2015р. були отримані зауваження від Державної регуляторної служби України (лист вих.№ 4001/0/20-15 від 11.06.2015р.). Зауваження були враховані, виправлені, оприлюднені на сайті Іллічівської міської міської ради та в міській газеті "Чорноморський маяк" від 13 червня 2015р. № 39 (4587).

9.

Кількісні та якісні значення показників результативності акта

Показники результативності прийняття даного рішення обумовлюються обсягом зростання доходної частини бюджету м.Іллічівська за рахунок надходжень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки з 01 січня 2016 року та кількості платників податку.

10.

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

 

Прийняття даного рішення дозволить :

- збільшити надходження до міського бюджету;

- підвищити рівень використання економічних ресурсів міста;

- додаткову можливість направлення коштів на фінансову підтримку підприємств житлово-комунального господарства;

- спрямувати надходження коштів на вирішення соціальних проблем населення та покрашення інфраструктури міста, збільшення фінансування місцевих бюджетних програм.

"09" липня 2015 року

 

Начальник фінансового управління                              О.М. Яковенко

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань