КАРТКА ДОКУМЕНТА

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта

Тип документу

Звіти про перiодичне відстеження результативності регуляторних актів

Ідентифікаційний номер

9DA7C5DB-823A-4B3A-B784-AD92462EACDA

Номер рішення

-

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Управління комунальної власності та земельних відносин

Відповідальна особа

Пакунова Ю.А.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

06.07.2020

15:40

Останні зміни

06.07.2020

15:42

Дата прийняття

30.06.2020

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Вид та назва регуляторного акта

Рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 07.12.2012 року  № 256-VI «Про затвердження «Порядку встановлення коефіцієнту функціонального використання 0,5 при розрахунку нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які перебувають на стадії будівництва або відведені під майбутнє будівництво»

Назва виконавця заходів з повторного відстеження результативності

Управління комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області

Цілі прийняття акта

- врегулювання правовідносин між власником землі (Чорноморська міська рада Одеської області) та суб’єктами земельних відносин;

- стимулювання ефективного використання землі на засадах ринкової економіки, визначення ринкової вартості земельних ділянок;

- мінімізація можливості збиткової або неефективної експлуатації земель;

- максимізація користі використання ресурсного потенціалу територіальної громади.

 

Термін виконання заходів з відстеження регуляторного акта

Періодичне відстеження результативності регуляторного акта здійснюються раз на кожні три роки починаючи з дня закінчення заходів з повторного відстеження результативності цього акта, у тому числі і в разі, коли дію регуляторного акта, прийнятого на визначений строк, було продовжено після зазначення цього строку.

Тип відстеження регуляторного акта

Здійснюється періодичне відстеження результативності регуляторного акта.

Методи одержання результатів відстеження

Періодичне відстеження результативності вищезазначеного регуляторного акта здійснюється шляхом аналізу пропозицій та зауважень, що надійшли за цей період. Також проводиться аналіз надходжень податку на землю та орендної плати за землю до місцевого бюджету в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних

Для відстеження результативності регуляторного акта використовувались дані звітів про виконання місцевого бюджету за доходами УДКСУ у м. Чорноморськ, Чорноморського управління ГУ ДФС в Одеській області, фінансового управління Чорноморської міської ради Одеської області.

Кількісні та якісні значення показників результативності акта

Прийняття даного рішення дозволило стимулювати ефективне землекористування на засадах ринкової економіки, що дозволило уникнути втрат надходжень до місцевого бюджету у разі відмови від земельних ділянок..

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

Встановлення Кф 0,5 тільки на поточний податковий період дозволяє контролювати комплекс заходів, спрямованих на впровадження на території Чорноморської міської ради Одеської області механізму встановлення коефіцієнту функціонального використання 0,5 при розрахунку нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Основні фінансово-економічні показники

Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 26.11.2016 року № 489 затверджено новий Порядок нормативної грошової оцінки земель населених пунктів. Нормами зазначеного Наказу не передбачений коефіцієнт, який характеризує функціональне використання земельної ділянки (Кф) 0,5 (землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє будівництво). Протягом 2018-2020 років, станом на 30.06.2020 рішення Чорноморської міської ради Одеської області про тимчасове встановлення Кф 0,5 при здійсненні розрахунку орендної плати за земельні ділянки територіальної громади не приймалися.

 

Начальник управління комунальної власності та

земельних відносин                                                                  Ю.А. Пакунова

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань