КАРТКА ДОКУМЕНТА

Звіт про результати повторного відстеження результативності регуляторного акту – рішення Іллічівської міської ради від 25.12.2013р №434- VI «Про затвердження Тимчасового положення про порядок обліку об’єктів нерухомого майна на території Іллічівської міської ради”

Тип документу

Звіти про повторне відстеження результативності регуляторних актів

Ідентифікаційний номер

93916792-08B2-4934-9E46-D40B32056E5C

Номер рішення

-

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

КП “БТІ”

Відповідальна особа

Фомов І.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Об’єкти нерухомості .

Перше оприлюднення

20.10.2016

13:04

Останні зміни

20.10.2016

13:08

Дата прийняття

05.11.2014

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

На виконання ст.10 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», згідно із Методикою відстеження результативності регуляторного акту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004р. №308, проведено повторне відстеження результативності регуляторного акту, а саме рішення Іллічівської міської ради від 25.12.2013р №434-VI «Про затвердження Тимчасового положення про порядок обліку об’єктів нерухомого майна на території Іллічівської міської ради”

1.

Вид та назва регуляторного акту, результативність якого відстежується, номер та дата його прийняття

РішенняІллічівської міської ради від 25.12.2013р №434-VI «Про затвердження Тимчасового положення про порядок  обліку об’єктів нерухомого майна на території Іллічівської міської ради”

2.

Назва виконавця заходів з відстеження

Комунальне підприємство “Бюро технічної інвентаризації”

3.

Цілі та мета прийняття

Основними цілями регуляторного акту є:

 • накопичення,систематизація інформації про об’єкти нерухомого майна та їх власників з метою в подальшому використанні цих відомостей для потреб територіальної громади;
 • надання вищезазначеної інформації, у передбачених законодавством випадках.

4.

Строк виконання заходів з відстеження

11.2014р-11.2015р

5.

Тип відстеження

Повторне.

6.

Методи одержання результатів відстеження

Повторне відстеження результативності рішення Іллічівської міської ради від 25.12.2013р №434-VI   «Про затвердження Тимчасового положення про порядок  обліку об’єктів нерухомого майна на території Іллічівської міської ради”  свідчить, що за час дії зазначеного регуляторного акта досягнуто правові та організаційні засади реалізації  рішення . 

7.

Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних

На підставі результатів відстеження ефективності даного регуляторного акту прийматиметься рішення про залишення його без змін, або про необхідність внесення змін та доповнень до регуляторного акту, чи визнання регулярного акта або окремих його положень такими, що втратили чинність.

Показником результативності вказаного регуляторного акта є забезпечення ефективного здійснення Порядку обліку об’єктів нерухомого майна на території Іллічівської міської ради.

8.

Кількісні та якісні значення показників результативності акта

Показники результативності регуляторного акта:

– досягнуто визначені цілі, а саме зняття соціальної напруги, що виникла у зв’язку з відсутністю відповідного порядку та нормативно-правового акту, яким би визначався орган, уповноважений здійснювати облік нерухомого майна на території Іллічівської міської ради.

9.

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей       

Впровадження діючого регуляторного акту дає змогу визначити деякі тенденції:

 • встановлено механізм обліку  нерухомості;
 • знята соціальна напруга,що виникла у звязку з відсутністю відповідного механізму;
 • встановлені єдині правила обліку нерухомого майна

Аналіз повторного відстеження результативності дії рішення свідчить що даний регуляторний акт є таким, що відповідає принципам державної регуляторної політики та є вигідним, як для забезпеченням прозорого процесу дій органів місцевого самоврядування, так і для суб’єктів звернення при вирішенні поставленого питання.

 

Начальник КП “БТІ”                                                              Фомов І.В.

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань