Чорноморське управління ПАТ «Одесагаз»

  Чорноморське управління експлуатації газового господарства ПАТ «Одесагаз»

  Чорноморське управління експлуатації газового господарства ПАТ «Одесагаз» одне з наймолодших управлінь, функціонує з 01.01.2010 року.

  Адреса Чорноморського УЕГГ: 68000, Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе,13.

  Начальник Чорноморського УЕГГ - Мітюченко Вадим Ігорович - тел./факс.(04868) 6-04-58

  В. О. головного інженера Чорноморського УЕГГ – Холодняк Ірина Володимирівна - тел. (04868)

  5-54-28. тел. (048) 701-50-42

  Начальник Білгород - Дністровської дільниці Чорноморського УЕГГ - Ляшенко Андрій Васильович – тел. (04849) 6-55-76

  На обслуговуванні управління знаходяться населені пункти: м. Чорноморськ, смт. Таїрове, Ж/М «Совіньйон», с. Бурлачья Балка, с. Мала Долина, смт. Олександрівка, с. Молодіжне, с. Санжейка, с. Грибівка, с. Дальник, С/Т.«Хвиля», С/Т«Ветеран», С/Т«Восход», с. Затока, м. Білгород-Дністровськ.

  У 2015 році приєднали Білгород-Дністровську дільницю газового господарства згідно наказу ПАТ «Одесагаз» № 5 - К від 06.01.15.

  Чорноморське УЕГГ знаходиться в м.Чорноморськ яке постійно розвивається та упорядковується. В якому створені всі умови для плодотворної праці і приємного відпочинку жителів та гостей міста.

  Організаційна структура Чорноморського УЕГГ складається з наступних підрозділів:

  • служби з експлуатації вуличних газопроводів і дворових вводів;
  • служби з обслуговування внутрішньобудинкового газового обладнання;
  • служби захисту газопроводів від електрохімічної корозії;
  • служби обліку та розрахунків за газ;
  • будівельно-монтажного ділянки;
  • служба з обслуговування обладнання ГРП;
  • аварійно-диспетчерська служба (АДС)
  • Білгород – Дністровської  дільниці.
   

    Чорноморське УЕГГ проводить обслуговування внутрішньобудинкових газопроводів та газового обладнання житлових будинків та комунально-побутових об'єктів. Абоненти можуть отримати якісну консультацію по газопостачанню, викликати працівника Чорноморського УЕГГ ПАТ «Одесагаз» для перевірки, установки та ремонту газового устаткування. Зняття газових лічильників на планову повірку.

  Велика увага приділяється аварійно - диспетчерській службі. Безпечне використання газу - безпечне життя» - під таким девізом працюють цілодобово 7 днів на тиждень робітники аварійної служб Чорноморського УЕГГ.

       Аварійно-диспетчерська служба( АДС) - це газова служба екстреного реагування, яка працює цілодобово, без вихідних і святкових днів. Головним її завданням є локалізація і ліквідація аварійних ситуацій. Оптимізація та удосконалення роботи цієї служби є однією з основних завдань у сфері забезпечення безаварійності та безперебійності газопостачання.


       Введена система GPS-моніторингу на автотранспорт Чорноморського УЕГГ, що допомагає не тільки удосконалити роботу служби АДС, а також тих служб, які обслуговують газові мережі.

  Тел. 104, тел. 6-04-04,

      Служба експлуатації вуличних газопроводів і дворових вводів - займається обслуговуванням і ремонтом газопроводів, що підводять газ до кожної хати. Працівники служби найчастіше стикаються з проблемою забудови виходів із землі газових труб, фасадних газопроводів, вимикаючих пристроїв, - що заважає їх своєчасному обслуговуванню і ремонту, а в разі аварії відключеню.

       Служба з обслуговування обладнання ГРП стежить за стабільною і безпечною роботою системи газопостачання, утримання робочого режиму тиску газу в заданих параметрах. Підприємством застосовуються самі передові і надійні технології по заміні застарілих газорозподільних пунктів ГРП шафового типу з модернізованим обладнанням. На 9-ти об'єктах ГРП та ШРП, розташованих в основних населених пунктах, встановлена система диспетчеризації та автоматичного моніторингу всіх необхідних аварійних та робочих параметрів, що значно підвищує стабільність газопостачання населення.
   

          Абонентський відділ – розташований в просторому приміщенні, де передбачені всі умови для прийому абонентів Для повного інформування абонента введена система SMS повідомлень. Для цього Вам треба відправити на сервісний номер 2425 смс повідомлення з текстом: "газ" далі поставити пробіл вказати номер особового рахунку поставити пробіл та вказати показники лічильника". Вартість одного смс – 1,00 грн.

        Також у Чорноморському УЕГГ за адресою Хантадзе 13, та в абонентному відділі УЕГГ за адресою Хантадзе 1, і в місцях виїзних прийомів операторів абонентного відділу встановлені поштові скриньки з порожніми бланками для здачі показників газового лічильника. Вам залишиться тільки їх заповнити і покласти у поштову скриньку.
   

          Також доводимо до відома, що запроваджується сервіс по прийняттю щомісячних показників газового лічильника, з використанням соціальних мереж Viber і WhatsApp. Приєднавшись у даних мережах до номера Чорноморського УЕГГ 0504990853 фото Вашого газового лічильника до 5 числа кожного місяця можна безкоштовно відправити на цей номер з обов'язковим зазначенням в тексті повідомлення Вашого особового рахунку та дати зняття показань.

  Тел. для довідок: (04868)-5-54-80, 770-21-10, (050) -490-19-99, 04868-5-97-51,

   (04868)-5-97-52


       Так само повідомляємо що відкритий доступ до особистого кабінету, на офіційному сайті ПАТ «Одесагаз» http://odgaz.odessa.ua/
  Багатоканальний Телефон для прийому показань лічильника в автоматичному режимі– (048)-711-12-14


          Монтажна дільниця - виконує заміну старих мереж газопроводів і веде будівництво нових. Виробляє монтажні роботи по проведенню газопостачання житлових будинків та встановлення газових лічильників.

            Щодня працівники Чорноморського УЕГГ ПАТ «Одесагаз» , не тільки усувають небезпечні ситуації, але і в деяких випадках рятують людські життя.

  Чорноморське УЕГГ працює для безпеки споживачів!

  ПНВТСРЧТПТСБНД
   Опитування

   Нажаль зараз немає активних опитувань

   Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань