Результати роботи Державної фінансової інспекції в Одеській області за січень-березень 2015 року

 

Протягом січня-березня 2015 року проведено 33 ревізії певного комплексу або окремих питань фінансово-господарської діяльності та 2 перевірки державних закупівель.

Ревізіями виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 32 підприємствах, установах та організаціях на загальну суму 15,6 млн грн, в тому числі: недоотримання фінансових ресурсів – 2,3 млн грн, незаконних витрат – 13,3 млн грн та недостач ресурсів – 29,52 тис. гривень.

В межах прав і наданих повноважень Держфінінспекцією в Одеській області вжито відповідні заходи, в результаті яких протягом січня-березня 2015 року відшкодовано та поновлено незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на загальну суму 6,3 млн. гривень.

Загальна сума фінансових ресурсів, які в результаті контрольних дій додатково надішли до бюджетів, бюджетних установ, організацій та підприємств, складає 1,2 тис. гривень.

З метою належного реагування на факти порушень до правоохоронних органів передано 20 ревізійних матеріалів. За результатами розгляду матеріалів контрольних заходів розпочато 22 досудових розслідувань; за інформаціями про результати ревізій розпочато 3 досудових розслідувань. Крім того, розпочато 1 досудове розслідування за результатами участі працівників Держфінінспекції у перевірках, що проводились правоохоронними органами.

Всього розпочато 26 досудових розслідувань.

Протягом січня-березня 2015 року перед органами прокуратури, об'єктами контролю або його органом управління, іншими державними органами ініційовано 6 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів.

Держфінінспекцією в Одеській області до суду пред'явлено 2 позови щодо зобов’язання виконання вимог по усуненню фінансових порушень та 2 позови щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму 341,54 тис. гривень.

За порушення фінансової дисципліни до адміністративної відповідальності за ст. 164-2 КУпАП притягнуто 95 посадових осіб.

До порушників фінансово-бюджетної дисципліни застосовано 93 фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень.

Керівникам центральних і місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій направлено 35 інформацій та забезпечено прийняття ними 22 управлінських рішень, відповідно до яких 13 посадових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності, 5 - до матеріальної.

 

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань