Результати роботи Іллічівськ об’єднаної держфінінспекції за січень – квітень 2015 року

 

У лютому - квітні 2015 року фахівці Іллічівської об’єднаної державної фінансової інспекції приймали участь у комплексній ревізії бюджету Овідіопольського району, якою було охоплено 14 бюджетних установ, підприємств, селищних та сільських рад.

Безпосередньо Іллічівською об’єднаною держфінінспекцією проведено ревізію бюджету Овідіопольського району, фінансово-господарської діяльності фінансового управління Овідіопольської РДА та ревізію фінансово-господарської діяльності Овідіопольської районної ради, за результатами яких встановлено фінансових порушень, що призвели до втрат на загальну суму 2 319,31  тис. грн, в тому числі недоотримання фінансових ресурсів на суму 1 128,28 тис. грн; незаконні видатки на 1 187,06 тис. грн; нецільові витрати – 3,97 тис. гривень. Встановлено фінансових порушень, які не призвели до втрат на суму 106,29 тис. гривень.

За порушення фінансової дисципліни по результатах проведених ревізій на 8 посадових осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення, ініційовано застосування 4-хфінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення та призупинення бюджетних асигнувань.

Крім того, за матеріалами контрольних заходів проведених у попередні роки відшкодовано фінансових порушень, що призвели до втрат на суму 267,93 тис.грн та порушено 1 кримінальне провадження.

На теперішній час в межах комплексної ревізії Овідіопольського району, за участю працівників Іллічівської об’єднаної держфінінспекції триває ревізія Відділу освіти Овідіопольської РДА.

Планом роботи на ІІ квартал 2015 року передбачено проведення ревізій фінансово-господарської діяльності Відділу освіти Іллічівської міської ради та Морської адміністрації «Іллічівського морського торговельного порту», які планується розпочати у травні-червні 2015 року.

 

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань