Результати роботи Держфінінспекції в Одеській області у сфері державних закупівель за І квартал 2015 року:

 

Державною фінансовою інспекцією в Одеській області протягом І кварталу 2015 року попереджено порушень у сфері державних закупівель на суму понад  460 млн грн через ініціювання перед підконтрольними об’єктами відміни конкурсних торгів та розірвання договорів, що укладені з порушеннями процедури закупівлі.

Зокрема, ДП «Одеський морський торговельний порт» було розірвано договір на закупівлю морського буксиру льодового класу вартістю 10 млн Євро у зв’язку з порушенням умов договору про закупівлю.

Також, Одеською філією Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» (адміністрація Одеського морського порту) було розпочато процедуру відкритих торгів на будівництво об’єкту «Причал №1-з для генеральних вантажів на Андросівському молу зі сполученнями ДП «Одеський морський торговельний порт» Одеської філії (5 лотів). Очікувана вартість зазначеної закупівлі становить понад 250 млн грн. Однак, при аналізі документації конкурсних торгів на дану закупівлю були встановлені невідповідності чинному законодавству у сфері державних закупівель, у зв’язку з чим підконтрольним об’єктом, за рекомендацією Інспекції, з метою упередження порушень відмінено процедуру закупівлі.

 

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань