Результати роботи Іллічівської об’єднаної держфінінспекції за І півріччя 2015 року

 

У січні - червні 2015 року фахівці Іллічівської об’єднаної державної фінансової інспекції приймали участь у комплексній ревізії бюджету Овідіопольського району.

Безпосередньо Іллічівською об’єднаною держфінінспекцією проведено ревізію бюджету Овідіопольського району, фінансово-господарської діяльності фінансового управління Овідіопольської РДА та ревізію фінансово-господарської діяльності Овідіопольської районної ради, за результатами яких  встановлено фінансових порушень, що призвели до втрат на загальну суму 2 244,35  тис. грн, в тому числі недоотримання фінансових ресурсів на суму 1 128,28 тис. грн; незаконні видатки на 1 112,11 тис. грн; нецільові витрати – 3,97 тис. гривень. Встановлено фінансових порушень, які не призвели до втрат на суму 106,29 тис. гривень.

За порушення фінансової дисципліни по результатах проведених ревізій на 9-х посадових осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення, притягнуто до адміністративної відповідальності 7 осіб на суму – 3,32 тис грн, застосовано 2 фінансові санкції у вигляді призупинення бюджетних асигнувань, 7 фінансових санкцій у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та 1 фінансова санкція у вигляді зменшення бюджетних призначень на суму 3,97 тис грн.

За матеріалами проведених контрольних заходів розпочато 2 досудових розслідування та ініційовано 4 позови.

За матеріалами проведених контрольних заходів відшкодовано фінансових порушень, що призвели до втрат на загальну суму 466,26 ти грн, в тому числі по результатах контрольних заходів, проведених у попередні роки – на суму 270,73 тис грн та порушено 1 кримінальне провадження.

З травня місяця триває ревізія фінансово-господарської діяльності Іллічівської філії Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» та з червня місяця розпочато ревізію фінансово-господарської діяльності Відділу освіти Іллічівської міської ради.

 

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань