Результати роботи Іллічівської об’єднаної держфінінспекції за січень - серпень 2015 року

 

У січні - серпні 2015 року фахівці Іллічівської об’єднаної державної фінансової інспекції приймали участь у комплексній ревізії бюджету Овідіопольського району, в ревізії фінансово-господарської діяльності Іллічівської філії Державного підприємства «Адміністрація морських портів України».

За результатами яких  встановлено фінансових порушень, що призвели до втрат на загальну суму 5562,40  тис. грн, в тому числі недоотримання фінансових ресурсів на суму 1 128,28 тис. грн; незаконні видатки на 4430,16 тис. грн. Встановлено фінансових порушень, які не призвели до втрат на суму 128,28 тис. гривень.

За порушення фінансової дисципліни по результатах проведених ревізій на 20-х посадових осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення, притягнуто до адміністративної відповідальності 7 осіб на суму – 3,32 тис грн, застосовано 2 фінансові санкції у вигляді призупинення бюджетних асигнувань, 7 фінансових санкцій у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та 1 фінансова санкція у вигляді зменшення бюджетних призначень на суму 3,97 тис грн.

За матеріалами проведених контрольних заходів порушено 3 кримінальних провадження та ініційовано 6 позовів.

За матеріалами проведених контрольних заходів відшкодовано фінансових порушень, що призвели до втрат на загальну суму 675,98 тис грн, в тому числі по результатах контрольних заходів, проведених у попередні роки – на суму 270,73 тис грн.

З червня місяця триває ревізія фінансово-господарської діяльності Відділу освіти Іллічівської міської ради.

 

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань