Відтепер кожен має можливість поставити запитання до фахівців земельних відносин в онлайн режимі

 

З 15 червня на офіційному веб-сайті Головного управління Держгеокадастру в Одеській області почав працювати зворотній зв'язок.

Якщо Ви з будь-яких причин не знайшли інформацію, яка Вас цікавить чи відповідь на своє запитання на нашому офіційному веб-сайті, то відтепер кожний громадянин має можливість поставити запитання до провідних фахівців у сфері земельних відносин і отримати кваліфікаційну допомогу та відповіді на всі ваші питання.

Кожне повідомлення буде опрацьоване та розглянуте фахівцями Держгеокадастру Одеської області в індивідуальному порядку. На розгляд інформації потрібен деякий час, тому відповідь буде відправлена на вказану Вами електронну адресу. Жоден Ваш запит не залишиться без нашої уваги!

Також звертаємо Вашу увагу, що відповідно до ст.5, 8 Закону України «Про звернення громадян» у зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Звернення, що надійде без дотримання відповідних вимог вважається анонімним та розгляду не підлягає.

 

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань