Пенсійний фонд інформує. До уваги роботодавців!!!

6.jpg

Чорноморське об'єднане управління Пенсійного фонду України Одеської області  звертає увагу роботодавців, що Конституція України гарантує виплату заробітної плати найманим працівникам на рівні не менше законодавчо встановленого мінімуму.

Розмір мінімальної заробітної плати визначено Законом «Про Державний бюджет на 2019 рік», який набрав чинності 1 січня 2019 року.

        Так, мінімальна зарплата на 1 січня 2019 року становитиме:

у місячному розмірі–4 173 грн;

у погодинному розмірі −25,13 грн.

    Отже, з 1 січня 2019 року роботодавцем заробітна плата не може нараховуватися жодному найманому працівнику менше 4 173 грн за відпрацьований повний місяць.

    Звертаємо увагу, що вищевказана законодавча норма обов’язкова для виконання як юридичним особам, так і фізичним особам – роботодавцям.

    Роботодавець зобов’язаний щомісяця нараховувати працівнику за повний відпрацьований місяць заробітну плату не менше встановленого законодавством розміру, який може складатися з окладу, премій, надбавок та інших постійних доплат.

   За недотримання вищезазначених вимог законодавства про працю роботодавці несуть фінансову та адміністративну відповідальність.

      Також нагадуємо, що сума максимальної величини бази нарахування єдиного вне­ску становитиме 4173 х 15 = 62595,00 гривень.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань