До уваги мешканців м. Чорноморськ — одержувачів субсидій!

sub.jpg

Право на отримання субсидії має кожна українська родина або окрема особа, чиї витрати на оплату житлово-комунальних послуг перевищують в середньому 15% щомісячного сукупного доходу.           

            Починаючи з 1 березня відповідно до ухваленого рішення Уряду розрахунки за комунальні послуги виплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії готівкою.           

            Особам, які одержують пенсії, виплата житлових субсидій здійснюватиметься через Пенсійний фонд України одночасно з виплатою пенсій.

            Пенсіонерам, які отримують пенсію через банки, кошти будуть перераховуватись прямо на їх пенсійні рахунки в банківських установах.

            Пенсіонерам, які отримують пенсійні виплати через підприємства поштового зв’язку АТ “Укрпошта”, субсидія буде виплачуватись готівкою через виплатні об’єкти національного оператора поштового зв’язку разом з виплатою пенсії.

            Таким чином, виплата пенсій та субсидій буде проводитись одночасно з 4 по 25 числа кожного місяця.           

            Звертаємо увагу!

            - для отримання монетизованих субсидій надавати додаткові документи до Чорноморського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області не потрібно;

            - виплата житлових субсидій органами Пенсійного фонду області буде здійснюватись на підставі визначених структурними підрозділами органів соціального захисту населення даних про суми монетизованих субсидій пенсіонерів;

            - по всіх питаннях, пов’язаних з визначенням права на субсидію або її розмір потрібно звертатись до Управління соціальної політики Чорноморської міської ради Одеської області.

            Тим громадянам, які ще не на пенсії, субсидія перераховуватиметься грошовим переказом “Ощадбанком” через платіжну систему “Система термінових переказів ”Швидка копійка” або шляхом зарахування на поточні рахунки, відкриті в АТ “Ощадбанк”.  Для цього необхідно звернутись до найближчого відділення “Ощадбанку” та подати паспорт і ідентифікаційний номер.           

            Кошти монетизованої субсидії будуть виплачуватись у період дії субсидії щомісячно, за попередній місяць. Наприклад: у березні — за лютий, у квітні — за березень і т. д.

 

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань