«Е-пенсія» - признач пенсію в «один дотик»

1-10-576346-cg3qysfe-1024x683-1.jpg

Пенсійний фонд України запровадив нову модель звернення громадян за призначенням пенсії в «один дотик» через Веб-портал електронних послуг Фонду.

Нова послуга позволяє призначити пенсію за одне відвідування сервісного центру, попередньо подавши заяву та усі необхідні документи через Веб-портал електронних послуг Фонду.

Сервіс передбачає  подання документів для призначення пенсії дистанційно в електронному вигляді (заяв та копії документів, завірені електронним підписом).

Сервіс призначення пенсії в «один дотик» є однією зі складових частин системи надання послуг у сфері пенсійного забезпечення в ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ («Е-ПЕНСІЯ»), що реалізується Пенсійним фондом  України і включає заходи з переведення в електронну форму надання послуг та організації обміну даними з державними реєстрами для зменшення паперового документообігу при наданні послуг.

 Для того, щоб призначити пенсію через Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, потрібно:

- авторизуватись в особистому кабінеті на Веб-порталі https://portal.pfu.gov.ua за допомогою електронного цифрового підпису;

- у розділі особистого кабінету “Заява на призначення пенсії” завантажити весь пакет необхідних для призначення пенсії документів у сканованому вигляді;

- підписати звернення електронним цифровим підписом та надіслати його до підсистеми “Звернення”.

Додавати документи (у разі потреби) можна протягом трьох місяців.

Користувачі вебпорталу будуть отримувати повідомлення про прийняття документів, хід їх опрацювання і про призначену пенсію.

Впровадження  такої системи спрощує взаємодію громадян з Пенсійним фондом України, дозволяє зменшити витрати часу осіб, які звертаються за призначенням пенсії, забезпечує максимально комфортні умови для отримання послуг, не виходячи з дому.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань