Соціальна підтримка молоді

molodt.jpg

Протягом січня-лютого 2020 року триває прийом документів для надання адресної соціальної виплати студентській молоді вищих навчальних закладів м. Одеси  для компенсації проїзду автомобільним транспортом до місця навчання. Для отримання соціальної допомоги до відділу у справах сім’ї, молоді та спорту  Чорноморської міської ради Одеської області необхідно надати наступні документи:

 • заяву на ім’я Чорноморського міського голови;
 • довідку з навчального закладу із зазначенням терміну навчання;
 • копію паспорту або свідоцтва про народження;
 • копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру;
 • довідку про склад сім’ї (із зазначенням прізвища, імені та по батькові, дати народження, родинних стосунків членів сім’ї);                
 • довідки про доходи кожного члена сім'ї за останні півроку (довідки про заробітну плату, довідка про отримання стипендії або її відсутність із зазначенням інших нарахувань, довідки про соціальні виплати через управління соціальної політики, довідки з Пенсійного фонду, довідка про отримання аліментів або їх відсутність; довідка - підтвердження статусу одинокої матері).
 • банківські реквізити на ім’я студента (ки) cтаном на 2020 рік.

Рішенням виконавчого комітету Чорноморської міської ради від 28.03.2019р. №68  були внесені доповнення до Положення про надання адресної соціальної виплати студентській молоді для компенсації проїзду автомобільним транспортом до місця навчання. Таким чином,  студенти  із сімей, батьки (опікуни) яких військовослужбовці, учасники антитерористичної операції мають змогу отримати соціальну допомогу  - незалежно від сукупного доходу сім’ї.

Документи, необхідні для надання адресної соціальної виплати студентам із сімей,   батьки (опікуни) яких військовослужбовці, учасники антитерористичної операції:

 • заява на ім’я Чорноморського  міського голови;
 • довідка з навчального закладу із зазначенням терміну навчання;
 • копія паспорту або свідоцтва про народження;
 • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру;
 • довідка про склад сім’ї (із зазначенням прізвища, імені та по батькові, дати народження, родинних стосунків членів сім’ї);
 • довідка з міського військового комісаріату щодо призову по частковій мобілізації до ЗС України;
 • банківські реквізити на ім’я студента (ки) cтаном на 2020 рік.

Скористатися такою компенсацією можуть студенти  віком  від 14 до 35 років,  які навчаються за денною формою навчання у вищих навчальних закладах I-IV рівня акредитації, які постійно   проживають   за    місцем    реєстрації   у   місті  Чорноморську, селищі Олександрівка,  селах Малодолинське і Бурлача Балка.

Адресна соціальна виплата студентській молоді Чорноморської територіальної громади для компенсації проїзду в автомобільному транспорті загального користування до місця навчання надається  при умові, якщо середньомісячний сукупний дохід на одного члена сім’ї не перевищує два прожиткових мінімуми, встановлених для працездатної особи згідно з Законом України про Державний бюджет на відповідний рік (4204,00 грн.).

Адресна соціальна  виплата для компенсації проїзду  не призначається:

- у  разі,  коли  працездатні  члени  сім’ї  не працюють протягом трьох місяців, що передують   даті   звернення   (крім осіб,   які  в   установленому   порядку   визнані   безробітними);

- у  разі, коли особами, які входять до  складу сім’ї, навмисно подано недостовірні  відомості чи приховано відомості про доходи сім’ї.

За додатковою інформацією звертатися за тел. 097-358-04-78.

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань