Інформація щодо проведення міської цільової профілактичної операції «Літо – 2021»

share_-1183237935.jpg

Вже традиційно під час літніх канікул на території Чорноморської міської ради проводиться міська цільова профілактична операція «Літо», метою якої є організація безпечного відпочинку дітей, попередження вчинення ними і стосовно них правопорушень, профілактики бездоглядності та інших негативних явищ у дитячому середовищі.

З початком довгоочікуваного літа діти більшу частину вільного часу проводять на вулиці. Саме у такий період, коли діти менше знаходяться під наглядом батьків та вчителів, як правило, зростає кількість травматизму, нещасних випадків та правопорушень серед дітей.

У відповідності до Розпорядженням міського голови від 01.06.2021 року № 237 «Про проведення міської цільової профілактичної операції «Літо – 2021» був затверджений відповідний план заходів. До проведення операції залучені всі причетні до роботи з дітьми структури міста, які несуть певну відповідальність за збереження життя і здоров’я наших дітей, змістовний і безпечний відпочинок, оздоровлення, організоване дозвілля, посилену увагу до вразливих категорій сімей з дітьми.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань