День батька!

день батька2.jpg

Третьої неділі червня в Україні відзначається День батька. В цьому році дата випадає на 20 червня.

Відзначати День батька  запропонувала Сонора Смарт Додд з міста Спокан, штат Вашингтон, США у 1910 році. Таким чином вона хотіла висловити подяку та вдячність своєму й усім іншим турботливим татам Америки, які беруть участь у вихованні дітей.

День батька в Україні було засновано 8 травня 2019 року, коли Кабінет Міністрів схвалив Указ Президента  №274/2019 “Про День батька”.

Метою свята є створення сприятливих умов для зміцнення інституту сім’ї, а також визнання ролі батька у вихованні дітей, підвищення статусу чоловіка як батька в процесі виховання дітей.

В цей святковий день прийнято всіляко вшановувати батьків, казати їм теплі слова та дарувати подарунки, висловлюючи любов і вдячність.

У багатьох країнах світу існує традиція в День батька носити троянди на одязі: білі – якщо помер, червоні – якщо тато живий.

Крім того, сім’ї збираються разом за вечерею або на природі, щоб відзначити свято пікніком.

Разом з Україною День батька в третю неділю червня святкують Великобританія, Швейцарія, Словаччина, Туреччина, Нідерланди, Аргентина, Канада, Індія, Мексика, Південна Африка, Японія.

В рамках свята в Чорноморському міському центрі соціальних служб пройде засідання клубу «Батьківської підтримки».

Батьків нашого міста привітають під час засідання клубу, на якому буде обговорюватися роль батька у вихованні дитини.

Вітаємо всіх батьків зі святом! Бажаємо міцного здоров’я та успіхів, нехай всі дні поруч з дітьми будуть для Вас незабутніми, найрадіснішими і прекрасними! не розчаровуватися в своїх дітях і бути для них завжди прикладом для наслідування!

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань