ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

1.jpeg

29 липня в актовій залі відбулося позачергове засідання  виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області під головування Василя Гуляєва.

Відповідно до затвердженого порядку денного було розглянуто 5 питань за 4 розділами.

Членами виконкому був схвалений проєкт рішення «Про виконання бюджету Чорноморської міської територіальної громади за І півріччя 2021 року». За інформацією начальника фінансового управління Ольги Яковенко бюджет міста за І півріччя виконаний на 101,8% . Заборгованість відсутня.

Було також розглянуто та підтримано два проєкта щодо продовження дії дозволу на тимчасове розміщення металевого гаража громадянам, які відповідно до чинного законодавства України мають таке право.

Ще одне питання стосувалося впорядкування експлуатації та балансового обліку Малодолинської сільської адміністрації.

Що стосуються встановлення тарифів на послуги з централізованого    водопостачання     та  централізованого   водовідведення комунальному  підприємству  “Чорноморськводоканал”    Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області», питання було перенесене на розгляд на наступному засіданні. Міський голова підкреслив, що дане рішення буде ухвалене тільки за умови прийняття рішення щодо компенсації різниці в тарифах для пільгових категорій населення, а саме: непрацюючі пенсіонери, особи з інвалідністю та малозабезпечені сім’ї, пенсія яких не перевищує 4378 грн.  Громадян такої категорії в нашому місті 7409 осіб. Проєкт даного рішення готується для прийняття.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань