Графік прийому громадян

    Графік прийому громадян керівництвом та посадовими особами виконкому Чорноморської міської ради

    ГРАФІК

    прийому громадян міським головою, секретарем ради, заступниками міського голови та керуючою справами

    виконавчого комітету Чорноморської міської  ради Одеського району Одеської області

    №№

    п/п

    Посада

    Прізвище, ім ’я та по батькові

    День

    прийому

    Час

    прийому

    Місце

    прийому

    (кабінет)

    1

    Міський голова

    Гуляєв

    Василь Олександрович

    2-й понеділок щомісяця

    10.00-12.00

    300

    2

    Секретар ради

    Шолар

    Олена Юріївна

    Середа

    16.00-17.00

    305

    3

    Заступник міського голови

    Васильєв  Олександр  Андрійович

    Вівторок

    09.00 -12.00

    217

    4

    Заступник міського голови

    Лубковський  Ігор Анатолійович

    Вівторок

    09.00-12.00

    13.00-16.00

    410

    5

    Заступник міського голови

    Нарожний Георгій Олександрович

    Четвер

    14.00-17.00

    406

    6.

    Заступник міського голови

    Сурнін

    Ігор Володимирович

    Середа

    13.00- 16.00

    117

    7.

    Заступник міського голови

    Яволова  Наталя Олександрівна

    Середа

    14.00- 16.30

    208

    8.

    Керуюча спра­вами виконкому

    Кушніренко

    Наталя Вікторівна

    Вівторок

    09.00-12.00

    315 - а

     
     

    ГРАФІК

    прийому громадян посадовими особами виконавчих органів та структурних підрозділів Чорноморської міської ради  Одеського району Одеської області

    №№

    п/п

    Посада

    Прізвище, ім'я та по батькові

    День

    прийому

    Час

    прийому

    кабінету

     

    1

    Начальник

    загального

    відділу

    Темна

    Ірина Вадимівна

    Вівторок

    четвер

    10.00-12.00

    14.00-16.00

    306

     

    2

    Начальник

    організаційного

    відділу

    Варижук  Ілля  Володимирович

    Понеділок

    10.00-12.00

    13.00-17.00

    408

     

    3

    Начальник  управління  державної  реєстрації  прав  та  правового забезпечення

    Скрипниченко

    Дмитро Володимирович

    Середа,

    п’ятниця

    09.00-12.00

    13.00-16.00

    316

     

    4

    Начальник  юридичного

    відділу

    Охотніков  В’ячеслав Володимирович

    Середа,

    п’ятниця

    09.00-12.00

    13.00-16.00

    317

     

    5

    Начальник  відділу держреєстрації юридичних та фізичних осіб -підприємців

    Колісніченко  Тетяна  Павлівна

    Середа,

    п’ятниця

    09.00- 17.00

    104

     

    6

    Начальник  відділу держреєстрації речових прав на нерухоме майно

    Фомін Олексій  Олександрович

    Середа,

    п’ятниця

    09.00- 17.00

    104

     

    7

    Начальник відділу реєстрації обліку осіб

    Жилінська  Оксана

    Вікторівна

    Понеділок

    Четвер

    09.00-12.00

    13.00-16.00

    загальна зала

     

    8

    Начальник управління економічного розвитку та торгівлі

    Гєнчева

    Наталія Євгенівна

    Вівторок

    09.00-12.00

    212

     

    9

    Начальник

    відділу

    економіки

    Колач

    Оксана  Борисівна

    Вівторок

    10.00-17.00

    212

     

    10

    Начальник відділу публічних закупівель

    Лєсна Наталя

    Євгенівна

     

    Вівторок

    09.00-12.00

    13.00-16.00

     

    309

     

    11

    Заступник начальника УЕР та Т - начальник відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів

    Білий

    Микола  Олександрович

    Вівторок,

    четвер

    14.00-17.00

    413

     

    12

    Начальник

    фінансового

    управління

    Яковенко

    Ольга Миколаївна

    Понеділок

    10.00-12.00

    14.00-17.00

    202

     

    13

    Начальник

    управління

    соціальної

    політики

    Прищепа

    Тетяна  Іванівна

    Понеділок,

     

    середа

    13.00-16.00

     

    08.00-12.00

    13.00-17.00

    21

    (вул.Хантадзе,8а)

     

    14

    Головний  спеціаліст УСП

    Ріжко

    Ірина  Едуардівна

    Понеділок,

    середа

    09.00-17.00

    113

     

    15

    В.о.начальника

    управління

    архітектури та містобудування

    Субботкіна

    Ольга Єгорівна

    Вівторок

    13.00-16.00

    117

     

    16

    Начальник відділ державного архітектурно-будівельного контролю

    Липач  Олена

    Олександрівна

    Вівторок

    09.00-12.00

    216

     

    17

    Начальник

    управління

    капітального

    будівництва

    Амбарніков

    Михайло Петрович

    Середа

    13.00-17.00

    221

     

    18

    Заступник  начальника УКБ

    Антонюк  Валентина  Василівна

    Середа

    13.00-17.00

    221

     

    19

    Головний спеціаліст

    з питань квартирного обліку  УКБ

    Балабанова  Анастасія  Олександрівна

    Понеділок,

    четвер

    09.00-12.00

    09.00-12.00

    419

     

    20

    Завідувач сектором екології

    Рябова

    Тетяна Юріївна

    Вівторок

    09.00-12.00

    13.00-16.00

    222

     

    21

    Начальник відділу комунальної власності та земельних відносин

    Савченко

    Марина  Юріївна

    Середа

    13.00-17.00

    206

     

    22

    Заступник начальника управління        КВтаЗВ – начальник відділу земельних відносин

    Цинько

    Віта Василівна

    Середа

    13.00-17.00

    122

     

    23

    Начальник  відділу   комунальної  власності УКВтаЗВ

    Баришева  Тетяна  Володимирівна

    Середа

    13.00-17.00

    210

     

    24

    Начальник служби у справах дітей

    Гудкова

    Лілія Юріївна

    Вівторок

    10.00-17.00

    411

     

    25

    Начальник відділу освіти

    Вороненко

    Наталія Володимирівна

    Четвер

    14.00-17.00

    1

    (вул.Хантадзе,8а)

     

    26

    Начальник відділу культури

    Крістанова

    Юлія Анатоліївна

    Понеділок

    11.00-14.00

    314

     

    27

    Начальник. відділу у справах молоді та спорту

    Фурсова Світлана Петрівна

    Вівторок

    10.00-17.00

    421

     

    28

    Начальник

    архівного

    відділу

    Козачок

    Олена Володимирівна

    Понеділок,

    четвер

    10.00-17.00

    12.00-17.00

    423

     

    29

    Начальник відділу комунального господарства і благоустрою

    Кілар

    Оксана Василівна

    Четвер

    14.00-17.00

    404

     

    30

    Начальник відділу з питань внутрішньої політики

    Мельошина

    Людмила Василівна

    Понеділок

    Четвер

    10.00-12.00

    13.00-17.00

    423

     

    31

    Начальник відділу державного реєстру виборців

    Ребров

    Валерій Геннадійович

    Понеділок

    Вівторок

    Середа

    Четвер

    П’ятниця

    08.00-12.00

    13.00-17.00

    407

     

    32

    Начальник відділу взаємодії з ПО, органами ДСНС, ОР

    Малий

    Микола  Володимирович

    Вівторок

    Четвер

    10.00-12.00

    304

     

    33

    Начальник відділу інформаційних технологій та з питань доступу до публічної інформації

    Артеменко

    Анастасія

    Андріївна

    Вівторок

    10.00-12.00

    13.00-17.00

    220

     

    34

    Начальник управління забезпечення діяльності Центру надання

    адміністративних

    послуг

    Штембуляк

    Олег Борисович

    Понеділок

    Вівторок

    Середа

    Четвер

    П’ятниця

    08.00-12.00

    13.00-17.00

    105

     

    35

    Начальник  відділу  по  роботі  з суб'єктами  господарювання УЗД ЦНАП

    Прудивус

    Яна  Валеріївна

    Понеділок

    Вівторок

    Середа

    Четвер

    П’ятниця

    08.00-12.00

    13.00-17.00

    102

     

    36

    Начальник  відділу  по  роботі  з фізичними особами УЗД ЦНАП

    Мацієвич

    Ірина  Володимирівна

    Понеділок

    Вівторок

    Середа

    Четвер

    П’ятниця

    09.00-13.00

    13.00-17.00

     

     

    09.00-13.00

    14.00- 17.00

    108

     

     

    37

    Голова

    Олександрівської  селищної  адміністрації

    Баличев

    Федір  Петрович

    Вівторок

     

    Четвер

    14.00-17.00

     

    09.00-12.00

    Селищна адміністрація

     

    38

    Голова

    Малодолинської

    сільської  адміністрації

    Книш

    Артем Ігорович

    Понеділок

     

    Четвер

    13.00-16.00

     

    09.00-12.00

    Сільська

    адміністрація

     

    39

    Голова

    Бурлачо-балківської

    сільської  адміністрації

    Єфімов

    Дмитро Павлович

    Понеділок

    13.00-16.00

    Сільська

    адміністрація

     
     

     

    У зв’язку з карантинними обмеженнями та враховуючи розпорядження Чорноморського міського голови № 400 від 07.10.2021 «Про запровадження спеціальних заходів, пов’язаних з організацією внутрішнього розпорядку роботи Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області та підпорядкованій їй закладів» повідомляємо наступну інформацію.

    Звернення громадян:

    1) Відділі роботи (загальний відділ) із зверненнями громадян, пр-т Миру 33, каб. 307.

    Телефони відділу: 5-20-36 (головні спеціалісти); 5-20-33 (начальник загального відділу).

    Електрона пошта: ispolkom@cmr.gov.ua.

    Режим роботи: з 8-00 до 17-00, перерва на обід з 12-00 до 13-00.

    Прийом письмових звернень – щоденно (крім вихідних) від 8:00 до 17:00 год. Звернення залишати на вахті або опускати до скриньки міського голови у будівлі Чорноморської міської ради.

     

    Зразок звернення до міського голови

    Зразок заяви про надання матеріальної допомоги

    ПНВТСРЧТПТСБНД
      Опитування

      Нажаль зараз немає активних опитувань

      Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань